آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 6118336
بازديدکنندگان : 4670193

عضویت در خبرنامه

مقررات استفاده چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 05 دی 1385 15:34
تعداد بازدید :13337

الف) مسئوليّت های کاربران در برابر سايت جوانیم:

 

1. رعايت كليه اصول وموازين اخلاقی.

 

2. رعايت قوانين هرکشوری توسط هركاربري در آن ساكن است و پرهيز از انتشار مطالبی که خلاف امنيت و استقلال ملی آن کشور مي باشد.

 

3. رعايت قوانين بين المللی در رابطه با استفاده از شبکه جهانی اينترنت وانواع سايت های اينترنتی.

 

4. حفظ حقوق خصوصی افراد ورعايت احترام نسبت به شخصيت های سرشناس و بين المللی، ازجمله شخصيت های مذهبی و سياسی.

 

5. رعايت احترام وحفظ حقوق ديگر شرکت کنندگان در سايت.

 

6. رعايت احترام نسبت به بنيان گذاران ومديران سايت وتوجه به رهنمودهاي آنان درموردمسائل سايت.

 

7. عدم استفاده تجاری و تبليغی از سرويس های سايت جوانيم، به هر نوع وشکل ممکن.

 

8. عدم استفاده از فضا و امکانات سايت جوانیم به منظور صدمه زدن به افراد و شبکه ها و کامپيوتر های اشخاص، اعم از حقيقی و حقوقی.

 

9. خودداري ازمداخله در امورسياسي ونيزپرهيزازايجادشرايطي كه منجربه بروزبحث هاي سياسي شود.

 

10. عدم انتقاد از سياست های جاري کشورها درهرناحيه ازجهان.

 

 ب) اختيارات ومسئوليّت هاي سايت جوانیم در برابر کاربران سايت:

 

1. مشخصات و اطلاعات مربوط به شرکت کنندگان در سايت و هر گونه مطالب مربوط به آنها که روی سرور های ما ذخيره شده اند، محرمانه خواهند ماند و در اختيار اشخاص و يا تشکيلات و ادارات ديگر قرار داده نخواهند شد.

 

2. در صورت بروزهر گونه تغييري در اين توافقنامه، شرکت کنندگان درسايت جوانیم، در جريان قرار خواهند گرفت تا درصورتي كه باآن هاموافق هستندبه همكاري دراين سايت ادامه دهند.

 

3. مسئوليت حفظ کلمه عبور هر شرکت کننده بر عهده خوداوست و در صورت افشاشدن آن وسوء استفاده احتمالي ديگران ازآن، سايت جوانیم مسئول عواقب بعدی آن نخواهدبود.

 

4. ضمن تلاش جهت حفظ سايت جوانیم و جريان خدمات آن از خطرات و ضربات احتمالی، اين سايت در مورد عدم وقوع اختلالات موقتي و يا دائمي وياحتی از کار افتادن کامل آن و يا از بين رفتن اطلاعات درج شده دروبلاگها و قسمت های ديگرسايت، هيچگونه تضميني نمي سپارد.

 

5. سايت جوانیم حق ادامه خدمات خودو يا توقف آن را در صورت لزوم، بدون كسب اجازه ازكاربران وحاضران سايت، محفوظ مي دارد.

 

6. آدرس الکترونيکی که هرشرکت کننده در فرم مشخصات وارد مي کند، به عنوان آدرس مکاتبه ای الکترونيکی او تلقی مي شود. تمامی مکاتبات سايت جوانیم با كاربران و شرکت کنندگان، که شامل نامه ها، اطلاعيه ها، اخطاريه ها و غيره مي باشد، به اين آدرس فرستاده خواهد شد. لذا در صورت وارد کردن آدرس ايميل اشتباه، سايت جوانیم مسئوليتي رادرقبال عواقب آن نمي پذيرد.

 

7. وارد کردن آدرس الکترونيکی در فرم مشخصات توسط هرشرکت کننده، به آن معنا است که او قبول کرده است كه سايت جوانیم از اين آدرس جهت ارسال نامه های خود به آن شرکت کننده استفاده نمايد.

 

8. سايت جوانیم خود را موظف مي داند تا آنجا که امکان پذيرباشد،  امکانات فنی لازم راجهت جلو گيری از نفوذ اخلالگران به سيستم، فراهم کند.

 

9. در صورت عدم توجه ورعايت مقررات سايت جوانيم، توسط هركاربروشرکت کننده اي، مسئولين سايت جوانیم مختارخواهندبود عضويت وي را، بدون اخطار قبلی، فسخ نمايند.

 

  10. ضمن اينکه نسخه پشتيبان از تمامی وبلاگها و مندرجات ديگر سايت تهيه و حفظ خواهدشد؛ ولی سايت جوانیم ازاين لحاظ مسئوليتی در قبال شرکت کنندگان ندارد و تهيه تسخه شخصي پشتيبان، به عهده خودكاربران وشركت كنندگان می باشد.

 

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar