آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8779706
بازديدکنندگان : 7071149

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مطالب خواندنی از منابع دیگر

ورزش و تفریح

صلح بدون پيروزي
ورزش بانوان در ايران
ستاره اي كه هرگز طلوع نكرد
محروميت ايران از بازيهای بين المللی فوتبال
ستاره ها دوباره متولد می شوند
موسیقی راک و تلفیقی ایران
راک مرگ!
موسيقی جوان پسند، رشد يا توقف
سينمای ايران در دوره اصلاحات
گزارشی از روزنامه گاردين درباره موسيقی راک در ايران
موسيقی زيرزمينی در ايران
سيمينولوژی: موسيقی جاز و عرفان
ورزش و تفریح
صلح بدون پيروزي چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
جمعه, 26 شهریور 1389 05:23

رویکرد یونسکو به ورزش در " منشور بین المللی تربیت بدنی و ورزش " که این سازمان در سال 1978 تصویب کرد ، خلاصه شده است. طبق منشور ، " تربیت بدنی و ورزش باید در جهت گسترش روابط نزدیک تر بین جوامع و افراد و رقابت بیغرضانه ، همبستگی و برادری ، احترام و تفاهم متقابل ، و رعایت منزلت و شرافت انسان ها صورت می گیرد. "

ادامه مطلب ...
 
عاقبت، توپ آرام گرفت چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
نوشته شده توسط س-س   
سه شنبه, 22 تیر 1389 14:21
بلي توپ آرام گرفت؛ شيئي كه بيشترين لگد را از قوي ترين پاها تحمّل كرد و در عين حال بيشترين هيجان و حماسه را هم به بار آورد. چند نفر به آن ضربه زدند و چند نفر براي آن فرياد شادي سردادند يا احساس اندوه نمودند؟ كسي نمي داند. شايد بعد از ذرات خاك  گذرگاه، اين توپ سرگردان بيشترين لگد را از پاي آدميان خورده باشد و شايد هيچ چيز ديگري در اين پهنه ي جهان به اندازه ي آن، شور و هيجان توليد نكرده باشد.
ادامه مطلب ...
 
رو پيشنهادم فك كنين ..!! چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
يكشنبه, 11 شهریور 1386 16:17

نظر به عزم راسخي كه براي اقدام به يك ازدواج كاملا قانوني دارم، و با توجه به اين نكته كه هيچ ازدواجي بدون مشاركت جنس مونث امكانپذير نيست، خاضعانه در نهايت افتخار و خوشوقتي و احساس رضايت كامل از كليه بــيوه گان و دوشيزگان محترمه استدعا مي شود لطف فرموده مراتب ذيل را مورد عنايت قرار دهند:

ادامه مطلب ...
 
ورزش بانوان در ايران چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
جمعه, 18 خرداد 1386 05:26

زنان ورزشکار در ایران، به رغم ممنوعیت تماشای ورزشهای مردانه و یا اجرای ورزش بانوان در ملاءعام ، به تدریج مسیر خود را باز می کنند.

ادامه مطلب ...
 
ستاره اي كه هرگز طلوع نكرد چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
جمعه, 18 خرداد 1386 05:19

ستاره شدن همه ورزشکاران جوان و با استعداد جهان را فرا می خوانداما فقط شمار بسیار اندکی به بالا می رسند

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 4

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar