آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8843422
بازديدکنندگان : 7133261

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقالات شما
عاقبت، توپ آرام گرفت چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط س-س   
سه شنبه, 22 تیر 1389 14:21
بلي توپ آرام گرفت؛ شيئي كه بيشترين لگد را از قوي ترين پاها تحمّل كرد و در عين حال بيشترين هيجان و حماسه را هم به بار آورد. چند نفر به آن ضربه زدند و چند نفر براي آن فرياد شادي سردادند يا احساس اندوه نمودند؟ كسي نمي داند. شايد بعد از ذرات خاك  گذرگاه، اين توپ سرگردان بيشترين لگد را از پاي آدميان خورده باشد و شايد هيچ چيز ديگري در اين پهنه ي جهان به اندازه ي آن، شور و هيجان توليد نكرده باشد.
ادامه مطلب ...
 
رو پيشنهادم فك كنين ..!! چاپ پست الكترونيكي
يكشنبه, 11 شهریور 1386 16:17

نظر به عزم راسخي كه براي اقدام به يك ازدواج كاملا قانوني دارم، و با توجه به اين نكته كه هيچ ازدواجي بدون مشاركت جنس مونث امكانپذير نيست، خاضعانه در نهايت افتخار و خوشوقتي و احساس رضايت كامل از كليه بــيوه گان و دوشيزگان محترمه استدعا مي شود لطف فرموده مراتب ذيل را مورد عنايت قرار دهند:

ادامه مطلب ...
 
واکسن بدون درد چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 14 فروردين 1386 02:25

هر وقت تصمیم گرفتم در کلاس شنا ثبت نام کنم به یاد 3 اتوبوسی می افتادم که باید بعد از 1 ساعت تمرین شنا با با بدنی خسته سوار آنها بشوم تا به خانه برسم و همیشه در دل به برادرم حسودی می کردم که در دو قدمی خانه یک استخر مردانه برایش آماده بود.

ادامه مطلب ...
 
چت : مفید یا مضر چاپ پست الكترونيكي
يكشنبه, 03 دی 1385 16:16

سه نکته مهم در رابطه با چت کردن 

نکته اول : چت یک ابزار مفید ارتباطی است که می تواند وسیله ای برای ارتباط میان افراد با ملیت ها و فرهنگ ها باشد . ارتباط برقرار شده توسط چت نظیر هر ارتباطی ديگري می تواند مفید و یا مضر باشد . البته این يك واقعيت است که فواید چت به مراتب از زیانهای آن بیشتر است . یک چت عادی که بدون هیچ مقصود خاص و مفیدی انجام شود دست کم می تواند ما را سرگرم کند . اما گاهی چت کردن با مقاصدی غیر مثبت انجام می شود و اینجاست که چت به یک عامل زیان رسان تبدیل می گردد . از این هم ساده تر، چت خیلی وقت ها با این که با هیچ قصد سوئی انجام نمی شود ما را به خود معتاد کرده، بخش بزرگی از وقت ما را از بین می برد؛ وقتی که ميسربوده، خیلی بهتر و مفید تر مصرف شود . یک لحظه فکر کنیم اگر چت یا به طورکلی اینترنت در زندگی ما نبود با چه وضعي روبرو می شدیم ؟ آیا همه پیامدهاي آن منفی و مخرب است؟ و آیا نبود اینترنت هم می تواند فوایدی برای ما داشته باشد؟ اگر مثل خیلی از جوانان ایرانی، روزانه چندین ساعت از وقت خود را آنلاین هستید، مطمئنا پاسخ شما به این سوال، مشابه پاسخی است که من به عنوان یک کاربرو پافرض چت كردن به این پرسش می دهم . این پاسخ به این شرح است :

ادامه مطلب ...
 
نمونه طنز ملیح - خروس بی محل چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 10 آذر 1385 11:46

خروس بي محل

ابوتراب جلي

برگرفته از: - جلي، ابوتراب. «خروس بي محل» نهيب آزادي، دوره سي و سوم، شماره (1362)

فتح الله خان خودمان داراي حافظه عجيبي است. اگر بگويم صدهزار بيت شعر از حفظ دارد اغراق نگفته ام. اين آقا در هر مورد به هر مناسبتي شعري تحويل مي دهد و هيج جا در نمي ماند، منتهي هيچكدام از اين شعرها نه به مورد است و نه مناسب حال و نه در جاي خود قرار گرفته است. حال چند نمونه خدمتتان عرض مي كنم و بقيه را به قضاوت خودتان وا مي گذارم:

ادامه مطلب ...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 2

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar