آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8687387
بازديدکنندگان : 6985313

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مطالب خواندنی از منابع دیگر

تکنولوژی و اینترنت

چهار مورد مهم در باره ي تلفن همراه
غبار روي صفحه مانيتور و تلويزيون از سمي ترين و آلوده‌ترين غبارهاست.
ايرانی ها با اس ام اس چه می کنند؟
اينترنتی‌ترين كشور خاورميانه
ايران در ليست کشورهای 'دشمن اينترنت'
ای ميل و پيام های متنی 'جايگزين نگارش'
وبلاگ، رسانه اطلاع رسان يا نظررسان؟
اختلاف جنسيتی در استفاده از اينترنت
اينترنت پرسرعت برای کاربر شخصی در ايران ممنوع شد
وبلاگ ايرانی: 60 هزار سردبير
اينترنت در دوران هشت ساله 'دولت اصلاحات'
وبگردی با نقاب: چالش تازه کاربران اينترنت
هشدار نسبت به 'تجزيه' اینترنت
تاسيس دادگاه ويژه برای دعاوی اينترنتی در ايران
کاهش سرعت برای اینترنت پرسرعت در ایران
فيلترينگ اينترنت: پالايش يا سانسور؟
تکنولوژی و اینترنت
چهار مورد مهم در باره ي تلفن همراه چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
سه شنبه, 11 خرداد 1389 12:40

اقداماتی وجود دارد که می توان در مواقع فوری و ضروری انجام داد. موبایل شما می تواند یک نجات دهنده زندگی یا یک ابزار فوری برای نجات باشد. اول وضعيت فوق العاده شماره تلفن وضعيت فوق العاده در كشورهاي جهان 112 است. در ایران نیز اگر شما حتی در یک مکان خارج از محدوده شبکه موبایل خود قرار داشته باشید، شماره 112 را بگیرید، موبایل در هر شبکه موجود جستجو می کند تا یک تماس وضعيت فوق العاده برای شما برقرار کند. (پلیس، اورژانس، آتش نشانی یا...) و جالب اینکه این شماره حتی زمانیکه صفحه کلید قفل است نیز کار می کند. امتحان کنید. حتی با گوشی بدون سیم کارت نیز میتوانید به شماره 112 زنگ بزنيد.

ادامه مطلب ...
 
تضاد هول انگيز چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
نوشته شده توسط هادي-م   
پنجشنبه, 24 ارديبهشت 1388 13:41

 

روی یکی از بـازوهـای کهکشـان راه شیـری یک نقطـه ی کـوچک نـورانی می بینـم که خورشید منظومه ی ما است. می پرسید چگونه چنین چیزی ممکن است؟

tazadehol

 می گویم این تصویری است که به دور دست رفته ترین دستگاه ساخت ذهن و دست بشر خاکی، گرفته و ارسال کرده است؛ شیئ مصنوعی که چند سال قبل، به سوی فضا فرستاده شد و اکنون با عبور از محدوده ی منظومه شمسی، همچنان در فضاهای دور دست، به پیش می رود و آخرین علامات گرفته شده از کیهان بی کران را به پایگاه زمینی خود ارسال می دارد. آری، این شئی کوچک پرنده که از عرصه ی زمینیان پای به سموات بی پایان نهاده و می رود تا روزی در تاریکی اعماق آسمان ها گم شود، چنین تصویری را از محل منظومه ما گرفته، بر واپسین حامل های الکترومغناطیسی سوار کرده و برای بشریت ارسال نموده است

ادامه مطلب ...
 
غبار روي صفحه مانيتور و تلويزيون از سمي ترين و آلوده‌ترين غبارهاست. چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
چهارشنبه, 24 مهر 1387 02:41

به نقل از سايت اطلاعاتي فني ايران، پژوهشگران معتقدند، غبار روي مانيتور رايانه‌ها داراي مواد شيميايي موثر در بروز عارضه‌هاي گوناگون از قبيل اختلال در توليد مثل و بيماري‌هاي عصبي است که مي‌تواند بسيار خطرآفرين باشد‌. اين غبارها در مانيتورهاي صفحه مسطح يا در اصطلاح فلت بسيار سمي‌تر است.
پژوهشگران توصيه کردند کاربران رايانه از تماس دست با صفحه مانيتور خودداري کنند يا يا يک روز در ميان صفحه آن را با دستمال مرطوب پاک کنند

ادامه مطلب ...
 
همراه چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
چهارشنبه, 27 شهریور 1387 11:12

بعضي ها آخرين مدلش را دوست دارند.

بعضي ها باريكش را دوست دارند.

بعضي ها گرانش را دوست دارند.

شايد هم باشند هنوزكساني كه بزرگش را دوست داشته باشند.

گذشت آن زماني كه كالاي لوكس محسوب مي شد، وسيله ايي براي پز دادن و بالابردن كلاس. راجع به موبايل يا همان تلفن همراه صحبت مي كنم. تلفن همراه، همراه، همراه هميشگي.

ادامه مطلب ...
 
پيامك عزيز! چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 10 اسفند 1386 09:41

من عاشق اس ام اس و ای میلم (یا پیامک و پست الکترونیکی)! اینها برای من وسایل خیلی باارزشی هستند که باعث شده اند با بسیاری از دوستان و اعضای فامیل که سالها ارتباطی با آنها نداشتم (چون در شهرها و کشورهای دیگری زندگی می کنند) مرتباً در تماس باشم، یا وقتی فرصت نمی کنم به اقوام یا دوستان نزدیکم سربزنم به آنها نشان بدهم که به یادشان هستم. این کار باعث غنای روابط اجتماعی من شده و پیوندهای محبتم را با آنها محکمتر کرده است.

اما نمی دانم چرا هر چیزی برای بعضی از افراد اعتیاد آور است. گویی استفاده ي صحیح از هیچ چیز را بلد نیستند و با همه چیز بازی می کنند. امروز شاگردم که دختری 16 ساله است سر کلاس درس تقویتی اش تمام مدت، حواسش به تلفن همراهش بود که دائم چراغش روشن و خاموش می شد. گفت دوست دوستش است که دارد برایش اس ام اس می فرستد، چون دیشب برایش اس ام اسی فرستاده، بدون اینکه خودش را معرفی کند و حالا او می خواهد بداند که اس ام اس از طرف چه کسی بوده است. هر طور بود خودش را کنترل کرد تا ساعت درس تمام شد. بلافاصله بعد از اتمام درس شماره ي او را گرفت و شروع به صحبت کرد. اول برای مدتی خودش را معرفی نکرد و به هم متلک گفتند و توهین کردند. بعد هم که خودش را معرفی کرد خط و نشان کشیدنها و تهدیدها شروع شد و شاید بیش از یک ربع ساعت ادامه داشت تا اینکه خدا را شکر پدرش آمد دنبالش. همین شاگردم چند روز پیش می گفت روزی بیش از 50 اس ام اس می فرستد و همین قدر هم دریافت می کند. واقعاً تلفن همراه بلای جان این نسل شده و قسمت عظیمی از وقتشان را به هدر می دهد.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 6

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar