آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8843239
بازديدکنندگان : 7133078

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
صلح بدون پيروزي چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 26 شهریور 1389 05:23

رویکرد یونسکو به ورزش در " منشور بین المللی تربیت بدنی و ورزش " که این سازمان در سال 1978 تصویب کرد ، خلاصه شده است. طبق منشور ، " تربیت بدنی و ورزش باید در جهت گسترش روابط نزدیک تر بین جوامع و افراد و رقابت بیغرضانه ، همبستگی و برادری ، احترام و تفاهم متقابل ، و رعایت منزلت و شرافت انسان ها صورت می گیرد. "

ادامه مطلب ...
 
ورزش بانوان در ايران چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 18 خرداد 1386 05:26

زنان ورزشکار در ایران، به رغم ممنوعیت تماشای ورزشهای مردانه و یا اجرای ورزش بانوان در ملاءعام ، به تدریج مسیر خود را باز می کنند.

ادامه مطلب ...
 
ستاره اي كه هرگز طلوع نكرد چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 18 خرداد 1386 05:19

ستاره شدن همه ورزشکاران جوان و با استعداد جهان را فرا می خوانداما فقط شمار بسیار اندکی به بالا می رسند

ادامه مطلب ...
 
محروميت ايران از بازيهای بين المللی فوتبال چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 08 آذر 1385 12:35

پنج شنبه 23 نوامبر 2006 - 02 آذر 1385

کميته اضطراری فدراسيون جهانی فوتبال (فيفا)، همه تيمهای باشگاهی، ملی و بازيکنان ايران را به دليل آنچه دخالت دولت در امور فوتبال می داند، از بازيهای بين المللی محروم کرد.
ادامه مطلب ...
 
ستاره ها دوباره متولد می شوند چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 19 آبان 1385 09:12
انقلاب اسلامی ايران در سال ۱۳۵۷در حالی به پيروزی رسيد که جوانان بسياری آرزوی ستاره شدن در عرصه موسيقی را در سر می پروراندند.
ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 3

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar