آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 5987122
بازديدکنندگان : 4565787

عضویت در خبرنامه

خواندنیهای جدید

اجتماع و اقتصاد

هرگز با خودت قهر نكن
ارزش انساني
درس هاي زندگي
يك طنز از ايتالوكالوينو
هنر خوب زندگي كردن
راستگويي ايرانيان به زير40درصد رسيده است
آنسوی رنگین کمان
و انها چه زشت بزرگ مي شوند
جوانان ايرانی و جامعه در ورای پرسشنامه ها
زير ۱۸ ساله های ايران: اين جمعيت ۲۷ ميليون نفری
نجواهایی که فردا فرياد شود ....
تصويب قطعنامه عليه ايران در پارلمان اروپا
اجتماع و اقتصاد
شايعه وتئوري توطئه چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
چهارشنبه, 23 آبان 1386 22:53

 شايد بتوان شايعه را قديمي ترين رسانه هاي گروهي بدانيم كه برخلاف آنچه كه تصور ميشود ، امري اسرار آميز نيست بلكه تابع منطقي خاص است.اما شايعه چيست ؟ محتواي شايعه از جنس خبر است و برخلاف اين تصور كه با ظهور منابع خبري بسيار از جمله ، روزنامه و تلوزيون ، مي توان از پخش شايعه جلوگيري كرد ، اكنون روند پخش شايعه تخصصي تر و پيچيده تر شده است. روند مطالعات در مورد شايعه بسيار دشوار است زيرا اكثراً محققان وقتي به شايعه مي رسند كه ديگر زمان سپري شده و مردم ديگر آن را فراموش كرده اند يا تغييرشكلي در آن پديد آمده است.

ادامه مطلب ...
 
گنه کرددربلخ آهنگری چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
دوشنبه, 23 مهر 1386 12:01

گنه كرد در بلخ آهنگري

به شوشتر زدند گردن مسگري

ديشب در قطار با صحنه‌اي مواجه شدم كه به شدت مرا تكان داد و آه از نهادم برخاست. مرد جوان به‌ظاهر متشخصي بليطي داشت كه اسمش در آن به درستي ثبت نشده بود؛ به جاي وحيد نوشته بودند وحيده و بليط ويژه ی خواهران به او داده بودند و او هم دقت نكرده بود. مأمور كنترل بليط گفت اين بليط باطل است و شما بايد پول يك بليط كامل را بپردازيد تا در كوپه ي ديگري به شما جا بدهيم. مرد جوان هرچه اصرار كرد مأمور نپذيرفت و به ناچار پول بليط را پرداخت و جايي در كوپه ي پهلويي ما به او داده شد.

ادامه مطلب ...
 
يك سبد گل چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 20 مهر 1386 00:00

در اين دنياي پر آشوب و پر غوغا

دگر رنگين كمان

 روياست.

دگر آواز بلبل ها و شادي پرستوها

خيال است

به دور از ذهن آدمهاست.

دگر كمتر كسي در كوچه و بازار،  ناي گفتگو دارد.

ادامه مطلب ...
 
برخيز...تاكي...ودرانتظاركيستي؟ چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 12 مهر 1386 01:09

خسته ام، خسته از این دنیای سیاه و سفید قلبم و مردمانی که خاکستری را نمی شناسند. آبی آسمان را نمی بینند و بر سبزی سبزه ها می خندند. خسته ام، خسته از دل بستگی هایی با رنگ عشق، با نام عشق و با هر چه دروغین است از عشق، خسته ام از این چشم های پر دروغ که پیشه ی شان فریب است و رسم شان نیرنگ. خسته ام، خسته ام از خودم، دنیای خودم و مردمان دور و اطرافم. خسته از روزگار تیره و مکار که همه را با کام شهوت پرستی و راحت طلبی می بلعد و ذره ذره انسانیت و صداقت را می سوزاند و از بین می برد و جز افسانه ای از آن باقی نمی گذارد. خسته از بیهوده بودن ها، خسته از بودن و بدین سان زیستن. خسته ام آری، خسته ام.

ادامه مطلب ...
 
نگاهی به قانون حقوق شهروندی چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 05 مهر 1386 13:31

در کشور ما ایران منابع قانونی چندی برای حفاظت از حقوق اساسی و انسانی اتباع ایرانی وجود دارد. بدون شک، قانون اساسی به عنوان عالی ترین سند حقوقی کشور در اصول 19 الی 41 به تشریح این حقوق پرداخته و آنها را بیان کرده است. هر چند که ضمانت اجرای این اصول به وضوح بیان نگردیده و مشخص نیست که اگر مفاد این اصول در باب حقوق ملت نقض گردید مردم ایران می بایستی به کدام مرجع عارض شوند و داد از دست رفته خود را بستانند.

ادامه مطلب ...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 10 از 23

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar