آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 5892324
بازديدکنندگان : 4496423

عضویت در خبرنامه

خواندنیهای جدید

اعتقادات و روحانیات

هزاره
پيشاني آب جاري
بهلول و شيخ جنيد بغداد
اسلام و سقط جنين
چشم انداز: آزادی دین و نبرد علیه افراط گرائی
شعله جاوداني
دليل روح
آزادي دين ونبردعليه افراط گرايي
نشست گفتگوي اديان
بررسي نقش اسلام در مبارزه با ايدز
اييني براي انان كه رنج برده اند
شهرخاليست زعشّاق...
اعتقادات و روحانیات
راه حقیقت چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
دوشنبه, 19 شهریور 1386 12:37

به نام هستی بخش عشق

سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد                    آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

گوهری کز صدف کون و مکان بیرون برد                  طلب از گمشدگان لب دریا می کرد

گاهی اوقات ما فکر می کنیم که حقیقت الهی چیزی بزرگ و دست نیافتنی است و باید در آسمان ها آن را جست و جو کرد ولی باید دانست حقیقت به گونه ای در این جهان حلول نموده که به ما بسیار نزدیک است ولی از آن غافلیم و اندک توجهی به آن نمی کنیم. حقیقت را می توان در کشور ایران در شهر شیراز، تهران، تبریز، از آنان که حقیقت را یافته اند، جستجو کرد. ولی آیا به راستی این کار را می کنیم یا مشغله ی زندگی به گونه ای ما را گرفتار کرده که دگر توجهی به آن نمی کنیم.

 

ادامه مطلب ...
 
خورشیدرحمت چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
سه شنبه, 30 مرداد 1386 12:28

خورشيد رحمت بتاب و  كوه يخ جهالت را آب كن و با آب كردن آن، چشمه ها را روان كن تا گياهان، جان تازه گرفته و از نو روئيدن را آغاز كنند.

بتاب تا از گرماي تو تمام جهان ،كون و مكان گرم شوند و حيات جديد يابند . سرماي جدايي را براي هميشه از بين ببر تا تمام اهل عالم به دور هم جمع شوند و نداي صلح سر دهند . آنها را بقدري گرم كن تا دست در دست هم گذاشته و تمام سردي ها را بدست فراموشي بسپارند، سردي كه باعث نابودي بشر است .

 بتاب و تمام دنيا را روشن كن تا در همه ی راهها روشنی باشد و مردم عالم با دانايي و بدون تعصب، اوهام و خرافات راه خود را انتخاب كنند .

ادامه مطلب ...
 
چشم انداز: آزادی دین و نبرد علیه افراط گرائی چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
چهارشنبه, 24 مرداد 1386 15:08

هر چند موضوع آزادی دین یا عقیده با توجه به نگرانیهای موجود در زمینۀ حقوق بشر اغلب در زمرۀ موضوعات درجه دوم قرار می گیرد، امروزه در مرکز بسیاری از عاجلترین چالشهای جهانی ما قرار دارد.

 به عنوان مثال، توسعۀ موفقیت آمیز اجتماعی و اقتصادی به گونه ای چشمگیر تحت تأثیراعتقادات مذهبی متصدیان آن قرار دارد،چنین باورهائی برعوامل کلیدی فرایند توسعه از قبیل انگیزۀ فردی، همبستگی اجتماعی، و مشارکت زنان اثر گذاشته-و بنابر این حق آزادی دین یا عقیده نسبت به فرایند توسعه حقی اساسی محسوب می گردد.

ادامه مطلب ...
 
آسمانهانشانه ی بزرگی من است... چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
سه شنبه, 23 مرداد 1386 11:55

آسمان هانشانه ی بزرگی من است به دیده ی پاکیزه درآنهابنگرید

خواب از چشمانم فراری شده بود. از جایم بلند شده نشتم. دستها یم را به عقب تکیه داده و به آسمان بالای سرم خیره شدم. ستاره ها را با همه زیبایی هایشان دوست داشتم. زمانی را یاد دارم که افسوس می خوردم چرا با اشکال فلکی آشنایی ندارم؟ چرا نمی توانم مرز میان ستارگان را بیابم؟ مرزی را که انسان ها برای راحتی کار خود کشیده و اشکال فلکی نامیده بودند. مثل خوشه پروین ,شکارچی ,دب اکبر ,دب اصغر و .... اما امروز زمانی که به آسمان نگریستم دانستم که این پهنای بیکران بدون همین مرزها زیباست و تمام قشنگی آن به یکدست بودن آن است. آیا درست است آن را خط خطی کنیم؟

ادامه مطلب ...
 
آيات پنهان چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 18 مرداد 1386 03:06

سالهاست از حکومت آنانی که از دین و آئین سخن میرانند ، بر این سرزمین ، میگذرد . سالهاست مردم سرزمین من چندین بار در روز؛ آیات قرآن را از گلدسته های مساجد گرفته تا رادیو و تلویزیون میشنوند و این آیات شریف بنا بر هر شرایطی ؛ چه عزا و چه عید ؛ مرتباً و منظماً در گوشهایمان طنین انداز است .

ادامه مطلب ...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 9 از 22

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar