آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8843305
بازديدکنندگان : 7133144

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
هزاره چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 26 شهریور 1389 02:48

راشل : من در برونسويك، ايالت مين، زندگي مي‌كنم. شانزده سال دارم و دانش‌آموز سال آخر دبيرستان هستم. سال دوم دبيرستان را در مدرسهء بين‌المللي بهائي مكسول، در ونكوور، كانادا، گذراندم.

ادامه مطلب ...
 
پيشاني آب جاري چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط س-س   
پنجشنبه, 24 تیر 1389 06:48

هنگامي كه براي آبياري درختان باغچه ي منزل بيرون مي روم تا آب زلال جاري از شلنگ را نثار آن ها كنم، در سايه ي چند درخت متوسّط، به تماشاي جريان ضعيف حاصل مي نشينم و به پيشاني پيشرونده ي آن نظر مي دوزم؛ آنجا كه ملكول هاي نخستين آب با ذرات تشنه ي خاك تماس مي گيرند. مشاهده ي چنين منظره اي اگر چه هنگام آبياري دهقان، در جويبارهاي باغستان و نيز در وقت جريان باران در مسيل ها و رودخانه هاي بيابان نيز ممكن است؛ اما در محدوده ي باغچه ي خانه حلاوتي ديگر دارد و خيلي راحت و آسان محقق مي شود. اين حالت و حركت جذّاب كه اغلب هم از ديدگان پنهان مي ماند، در حدّ خود، اسرار و خواصّي نهان دارد كه پرداختن به ‌آن ها چندان هم بي فايده نيست.

ادامه مطلب ...
 
بهلول و شيخ جنيد بغداد چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط كاربرجوانيم   
سه شنبه, 19 خرداد 1388 17:32

آورده‌اند كه شيخ جنيد بغداد به عزم سير از شهر بغداد بيرون رفت و مريدان از عقب او شيخ احوال بهلول را پرسيد. گفتند او مردي ديوانه است. گفت او را طلب كنيد كه مرا با او كار است. پس تفحص كردند و او را در صحرايي يافتند. شيخ پيش او رفت و در مقام حيرت مانده سلام كرد. بهلول جواب سلام او را داده پرسيد چه كسي (هستي)؟ عرض كرد منم شيخ جنيد بغدادي. فرمود تويي شيخ بغداد كه مردم را ارشاد مي‌كني؟ عرض كرد آري.. بهلول فرمود طعام چگونه ميخوري؟

ادامه مطلب ...
 
اسلام و سقط جنين چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 21 شهریور 1386 11:12

نشريه‌ حقوق، اخلاق و طب در شماره ۲۳ خود که در هفته اول نوامبر ۲۰۰۶‌ متشر شده مقاله ‌ای از سه محقق ايرانی که در سه دانشگاه مختلف در ايران، آمريکا و فرانسه سرگرم تحقيق در زمينه‌ علوم پزشکی هستند به چاپ رسانده که به موضوع سقط جنين در ايران از منظر پزشکی و فقه پرداخته است.

ادامه مطلب ...
 
چشم انداز: آزادی دین و نبرد علیه افراط گرائی چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 24 مرداد 1386 15:08

هر چند موضوع آزادی دین یا عقیده با توجه به نگرانیهای موجود در زمینۀ حقوق بشر اغلب در زمرۀ موضوعات درجه دوم قرار می گیرد، امروزه در مرکز بسیاری از عاجلترین چالشهای جهانی ما قرار دارد.

 به عنوان مثال، توسعۀ موفقیت آمیز اجتماعی و اقتصادی به گونه ای چشمگیر تحت تأثیراعتقادات مذهبی متصدیان آن قرار دارد،چنین باورهائی برعوامل کلیدی فرایند توسعه از قبیل انگیزۀ فردی، همبستگی اجتماعی، و مشارکت زنان اثر گذاشته-و بنابر این حق آزادی دین یا عقیده نسبت به فرایند توسعه حقی اساسی محسوب می گردد.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 3

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar