آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 6787421
بازديدکنندگان : 5248926

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
شعله جاوداني چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 18 مرداد 1386 02:55

در زمان اين مصاحبه، يان اِوِرسان بهائي 27 ساله‌اي با شغل آتش‌نشاني در شارلوت، واقع در كاليفرنياي شمالي بود. او با شغل آتش‌نشاني‌اش با بسياري از اوضاع وخيم، تلخ و ناراحت‌كننده، كه بعضي از آنها منجر به مرگ گرديد، از نزديك روبرو شد. يان از اين فرصت استفاده كرد تا ديدگاهش را در مورد مرگ و طرز كار روح براي ما بيان كند.

ادامه مطلب ...
 
دليل روح چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 18 مرداد 1386 02:51

چريتي اليزه پابست ( Charity Elise Pabst ) در بَنرز فري ( Banners Ferry )، آيداهو، شهري كوچك درست سي مايل جنوب كانادا متولّد شد. در موقع اين مصاحبه او دختري 22 ساله بود و با والدين و برادرش در پُرتلند، ايالت مين، زندگي مي‌كرد

ادامه مطلب ...
 
آزادي دين ونبردعليه افراط گرايي چاپ پست الكترونيكي
يكشنبه, 31 تیر 1386 01:32

هر چند موضوع آزادی دین یا عقیده با توجه به نگرانیهای موجود در زمینۀ حقوق بشر اغلب در زمرۀ موضوعات درجه دوم قرار می گیرد، امروزه در مرکز بسیاری از عاجلترین چالشهای جهانی ما قرار دارد.

ادامه مطلب ...
 
نشست گفتگوي اديان چاپ پست الكترونيكي
شنبه, 02 تیر 1386 09:55
مهر؛ نشست «جهاني شدن و گفت وگوي اديان» با هدف فعال شدن در حوزه گفت وگوي ديني و دين پژوهي، روز سه شنبه 29 خرداد از سوي موسسه گفت وگوي اديان برگزار مي شود.
ادامه مطلب ...
 
بررسي نقش اسلام در مبارزه با ايدز چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 18 خرداد 1386 05:51

همایش بین المللی "نقش چهره های مذهبی مسلمانان آسیای مرکزی در مقابله با ویروس اچ آی وی و بیماری ایدز و همکاریهای منطقه ای در این زمینه" که روز دوشنبه، 4 دسامبر، در شهر دوشنبه برگزار شده است، با تصویب قطعنامه ای به کار خود پایان داد.

نمایندگان روحانیان کشورهای آسیای مرکزی و نهادهای دولتی افکار بشردوستانه اسلام را همچون وسیله ای برای مبارزه علیه گسترش ویروس اچ آی وی ارزیابی کرده و بر تقویت فعالیت مشترک در این زمینه تاکید کرده اند.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدي > پايان >>

صفحه 2 از 3

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar