آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 6787374
بازديدکنندگان : 5248889

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
اييني براي انان كه رنج برده اند چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 28 ارديبهشت 1386 06:25

از او سلامتی خواستم که کارهای بزرگ انجام دهم ،

ناتوانم آفرید که کارهای بهتری انجام دهم .

از او ثروت خواستم که سعادتمند شوم،

فقرم بخشید که عاقل باشم .

ادامه مطلب ...
 
شهرخاليست زعشّاق... چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 07 آذر 1385 21:56

بيت نگاشته شده روي پاكت كنجكاويم را برانگيخت. با سرعت و بدون توجّه به نام فرستنده و گيرنده، درب آن را گشودم و شروع به خواندن كردم:

منم آن عاشق صادقي كه حال به دست فراموشي سپرده شده ام، منم تنها معشوقِ حقيقي و خواهانِ سعادت توكه تو را همواره ياد مي كند و اين گونه به يادت مي آورد:

تنها و تنها وقتي به يادم مي افتادي كه مشكلي برايت پيش مي آمد. هر چه را خواسته بودي، اجابت كرده ام؛ جز آنچه را به صلاحت نبوده است و حتّي در برخي موارد كه تاخير مي شد، به سبب آن بود كه بهتر از آنچه را خواسته بودي، برايت فراهم كنم. هر روز صبح و شام به سراغت مي آمدم تا كمي با هم صحبت كنيم؛ ولي تو به قدري به خود مشغول بودي كه ديگر فرصتي براي صحبت با من نداشتي؛ حتّي گاهي متوجّه حضورم هم نمي شدي و من بي آن كه به كسي چيزي بگويم، آهسته بازمي گشتم و مي گريستم. كاش نالة محزون اشك هايم را هنگامي كه برگونه ها مي غلطيد مي شنيدي.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدي > پايان >>

صفحه 3 از 3

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar