آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 6061523
بازديدکنندگان : 4625953

عضویت در خبرنامه

موارد متفرقه
عمریک روزه چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 02 شهریور 1386 11:06

یکدفعه متوجه شدم صدائی ندا می دهد که دو روز به پایان عمرت مانده. ترس از مرگ، تمام وجودم را فرا گرفت. تازه فهمیدم که هیچ زندگی نکرده ام. پریشان، عصبانی و آشفته شدم. نزد خدا رفتم تا از او طلب روزهای بیشتری کنم. داد زدم و درشت حرف زدم. خداوند سکوت کرد. آسمان و زمین را به هم ریختم. جیغ زدم. جارو جنجال به راه انداختم. باز خداوند سکوت کرد. کفر گفتم و نماز و دعا ومناجات را کنار گذاشتم. خداوند سکوت کرد. دلم گرفت و گریه و التماس کردم. خداوند سکوت را شکست گفت:

ادامه مطلب ...
 
نقشبندعشق چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
يكشنبه, 28 مرداد 1386 08:26

داری بیش نبودم. نه تنها سودی به اطرافیان نمی رساندم؛ بلکه مکانی را پر کرده بودم که شاید می توانست محل اشیایی باشد که رزق وجودشان عالم را روزی می داد . امیّد وطیدم چنان بود که قالیباف مرا به جمال نقشی زینت دهد، تا بلکه فرش وجودم به الیاف هستی زندگی یابد . طی این سبیل مستلزم آن بود که بی هیچ لرزشی تسلیم چنگ قالیباف می گشتم؛ تا مرا به الگوی مورد رضای خود درآورد .

ادامه مطلب ...
 
خوشبختی چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
شنبه, 13 مرداد 1386 14:50
  روزها را می گذرانیم تا به خوشبختی برسیم.براستی خوشبختی چیست که هر روز صبح با چهره های عبوس و خواب آلوده برای یافتنش به این سو و آن سو می دویم؟

ثروت؟ شهرت ؟ تصور نمی کنم که هیچیک از این زیبائیهای ظاهری دنیا بتواند انسان را به خوشبختی برساند .چرا که انسان ریشه در خاک الهی دارد , ریشه دلهای آدمیان به گلهای بوستان محبت پروردگارشان پیوند خورده است و براستی نمی تواند در گلدانهای تنگ و تاریک زمین بی مهر به گل بنشیند.

ادامه مطلب ...
 
دنيانمايشي است... چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
يكشنبه, 07 مرداد 1386 00:44

 "دنيا نمايشي است بي حقيقت و نيستي است به صورت هستي آراسته؛ دل به او مبنديد ... به راستي مي‌گويم مثل دنيا مثل سرابي است كه به صورت آب نمايد." حضرت بهاءالله اين بيان مبارك را در سالهاي بين 1864 تا 1868 ميلادي بيان فرموده‌اند. سالها بعد، به تدريج، فيزيكدانان شروع به كشف حقايقي كردند كه از نظر علمي به درك بيشتر اين بيان مبارك كمك مي‌كند.

ادامه مطلب ...
 
الهی چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 29 تیر 1386 11:34
 پرودگارا

به من آرامش بده که بپذیرم انچه راکه نمیتوانم تغییر دهم

دلیری ده تا تغییر دهم انچه را که میتواتم تغییر دهم

بینش ده تا تفاوت این دو را بدانم

فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم ان مطابق میل من رفتار کنند

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 بعدي > پايان >>

صفحه 3 از 8

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar