آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 6078742
بازديدکنندگان : 4639633

عضویت در خبرنامه

موارد متفرقه
اينم از كنكوروتحصيلات چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 05 آبان 1384 20:49

سعي مي كنم كمترين رد پا رو تو اين نوشته داشته باشم. اما مگه مي شه نوشته اي رو نوشت و اثري از خود بر جا نگذاشت. شايد هم بشه. شروع كار كه داره مي گه خير، نمي شه. تا ببينيم باقي نوشته به كجا مي ره.

 

تكه هايي از روزنويسي جواني با تجربه، آورده مي شود. بريده هاي روزنامه نيز مي تواندواقعي تصورشود؛ يعني بريده هايي كه جوان دلش مي خواسته در آن ها ببيند؛ شايد هم همان رد پا باشدكه قرار شدكمترين نشانش را داشته باشم. قضاوتش بماند با اهلش. بر اساس هدفي كه از اين نوشته داريم و قصد آن نيست كه به درازا بكشد و در عين حال تغيير تدريجي را هم مد نظر داريم، پس به پاره اي از اين روزنويس ها بسنده مي كنيم و البته رد پاها نيز به صورت پرانتزي هر از گاهي خود را بيشترنشان مي دهد. 

ادامه مطلب ...
 
دروغ فتنه انگيز چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 25 شهریور 1384 11:47

سعدي در كتاب گلستان حكايتي دارد كه اگر چه بسيار زيبا و بسيار درست است ؛ اما اي كاش هرگز آن را ننوشته بود . از تماميت اين حكايت ، بسياري از مافقط اين جمله را آموخته ايم كه دروغ مصلحت آميز به از راست فتنه انگيز ؛ ولي نمي دانيم منظور سعدي از مصلحت و فتنه چه بوده است . مصلحت راصرفا مصلحت شخصي خودمي دانيم و فتنه را كوچكترين لطمه به نافع خود مي پنداريم.ابايي نداريم كه براي ذره اي نفع مادي بيشتر كه از آن به مصلحت تعبير مي كنيم؛ با يك دروغ، حقي را ناحق كنيم، يا از انجام دادن تعهدات خود سر باز زنيم، يا خانمان و حتي مملكتي را به باد دهيم، يا با حساب سازي از پرداخت ماليات فرار كنيم و از انجام دادن وظايف خود شانه خالي نماييم و تقصير راهم به گردن ديگران اندازيم ؛ قولي بدهيم كه هرگز قصد انجام دادن آن را نداريم ، به دروغ قسم بخوريم ، به قول معروف گنجشك را رنگ كنيم و به اسم قناري بفروشيم و به اين زرنگي خود افتخارهم بنمائيم.

ادامه مطلب ...
 
احياي ايران چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 28 مرداد 1384 10:22

 حمد وثنا سزاوار پروردگاري است كه انسان را به صرف محبت خويش خلق فرمود و او را از ميان كافه مخلوقات به زيور عقل و دانش ممتاز نمود و به اين عطيه كبري مطرز فرمود و به او آموخت و ياد داد كه زمان آن فرا رسيده كه اين كره خاكي را يك وطن داند و جميع ساكنان زمين را اهل اين وطن واحد شمرد .

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 بعدي > پايان >>

صفحه 8 از 8

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar