آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 6061534
بازديدکنندگان : 4625963

عضویت در خبرنامه

مقالات شما
پروانه ي مشتاق چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط پيام ستاره   
چهارشنبه, 27 مهر 1390 18:40

خورشيد به آرامي انوار خود را جمع كرده با خود پشت كوه مي برد تا درآن طرف كوه دنيايي ديگر را روشن كند. آسمان لباس شب به تن كرد و شروع به نواختن آهنگ سكوت كرده همه را دعوت به خوابي آرام مي كرد. كرم ابريشم كه تنيدن آخرين تارهاي پيله ي خود را به پايان رسانده بود در گوشه ي پيله نشست و آرام گريست. از زندگي خود كه حس مي كرد پوچ و بيهوده است غمگين بود.ازاين كه توانايي دنبال كردن هيچ هدفي را ندارد شرمساربود؛ از خودش بيزار بود و با خود فكرمي كرد كه آفريدگارش اورا فراموش كرده. به اين فكرمي كرد كه چرا خدا كمال انصاف را اجرا نكرده و به او توانايي هايي همچون موجودات ديگر نداده تا بتواند هدفي را دنبال كند .

ادامه مطلب ...
 
اگر درِ اتاقم دو تا كليد داشت... چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط ا-د   
دوشنبه, 21 تیر 1389 12:17
از همان اول يك چيزي به من مي گفت بايد اين كار را بكنم. همين شد كه در را از تو قفل كردم و كليد را گذاشتم يك جايي كه حالا نمي دانم كجاست. نمي دانم كي بود كه وقتي مي رفتم خانه ي آقاجون يادم مي رفت مي بايست برايش شير مي خريدم مي رفتم خانه ي آساره يادم مي رفت قرار بوده شب بمانم و فردايش با هم برويم كوه و مسواكم را نمي بردم حتي بدتراز همه يادم رفته بود تولد نمي دانم مرضيه بود يا سهيل را تبريك بگويم و اين طور شده كه خيلي ها از دستم گله دارند. جيران آنا نيلوفر فرزاد فاطمه ويليام هاني ثريا فيروز آلبرت. اسم خودم چه بود؟ حالا توي اتاق گير كرده ام كليد را نمي دانم كجا گذاشته ام.
ادامه مطلب ...
 
ماهي كوچك دريا چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط ا-د   
دوشنبه, 14 تیر 1389 12:26
 ماهی كوچك دريا چشم هایش را باز كرد. چیزی در چشم هاي گرد و کوچکش فرو رفت. صورتی بود. دو باله ی کوچک در بالا و دو باله در زیر شکمش داشت و یک دم دوشاخه ی بلند را دنبال خود می کشيد. چرخی زد و در آب دريا بالا رفت. او دریا را دید. چیزی را با فلسهای تازه ی خود لمس کرد. خنکی اش را گرمی اش را طوفان و آرامشش را... دریا را حس کرد. در دریا به دنیا آمد. عاشق شد.عاشق دریا.
ادامه مطلب ...
 
اگر...بودم... چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 10 بهمن 1386 07:28

امروز سر كلاس "روش نگارش" در دانشگاه، استاد، جمله ي بالا را عنوان كرد و از ما خواست كه به جاي نقطه چين، يك حيوان را بگذاريم. در ويژگي هاي اين حيوان جستجوكرده، تصور كنيم اگربه جاي اين حيوان بوديم از ويژگي هاي آن چگونه، براي رسيدن به اهدافي كه نمي توان با انسان بودن برآورده كرد، استفاده مي كرديم. خيلي جالب بود .. نمونه اي از تلاش هاي دوستانم را با كمي تغيير در اين جا مي گذارم.

ادامه مطلب ...
 
راز خنده چاپ پست الكترونيكي
شنبه, 26 آبان 1386 20:10

ز چه رو میخندی؟

دوستی پرسید از من به عتاب:

تو که سقفی به سرت نیست

از زر و زیور و تفریح و تجمل خبرت نیست

به چه دل می بندی؟

راز کارت در چیست که چنین خرسندی؟

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 7

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar