آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8843413
بازديدکنندگان : 7133252

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مطالب خواندنی از منابع دیگر

نگرش هاوجريان هاي جهاني

بيانيه مؤسسه پژوهشي كودكان دنيا
منشور 2000 براي فرهنگ صلح و عدم خشونت
يك سؤال از مردم دنيا
مناسبت هاي بين المللي
تصويب قطعنامه عليه ايران در پارلمان اروپا
'کشورهای توسعه نيافته از فرآيند جهانی سازی بهره ای نبرد
آيا کثرت گرايی فرهنگی از نفس افتاده است؟
ایران در رتبه 99 شاخص های توسعه انسانی سازمان ملل
وبلاگ نوشتن از تهران تا تل‌آویو
'روشنفکران ايرانی به فهم درست مدرنيته نزديک تر شده اند'
سهم کمتر توسعه يافتگان از اقتصاد اطلاعات چيست؟
شيلی با اينترنت دو ميليارد دلار ماليات جمع کرد
'فقر در خاور ميانه و شمال آفريقا کاهش پيدا نکرده است'
جهان شهری در سال 2050
بی بی سی تلويزيون فارسی راه اندازی می کند
نگرش هاوجريان هاي جهاني
تعصبات چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 04 اسفند 1385 07:45

یکی از راههای نجات بشر، ترک تعصبات وطنی و تعصب مذهبی و تعصب جنسی و تعصب سیاسی است. زیرا عالم انسانی به بیماری تعصب مبتلا شده و این بیماری مزمن است که سبب هلاک عالم انسانی شده است.

جمیع اختلافات و جنگها و خونریزیها، علت تمام این مشکلات تعصب است. هرجنگی که در جهان رخ می دهد یا منبعث از تعصب دینی است یا منبعث از تعصب جنسی یا منبعث از تعصب وطنی یا تعصب سیاسی است.

ادامه مطلب ...
 
یک پیش نهادبه مسئولین محترم جمهوری اسلامی ایران چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 03 اسفند 1385 12:26

شنيده‌ام در سال 1940 در نتيجهء حملات شديد آلمانها در فرانسه وضع متفقين به قدري سخت شده بود كه وزير جنگ انگلستان به پارلمان اين كشور گزارش داد بايد تمام افراد نيروهاي خود را از دست رفته بپنداريم. 250 هزار انگليسي، 150هزار فرانسوي و 100هزار بلژيكي محاصره شده، عقب نشيني كرده و به دالان دانكرك پناهنده شده‌اند و حملات هوايي آلمانها بسيار شديد است. هيچ اميدي به نجات اين نيم ميليون نفر نيست. كابينه و پارلمان انگلستان به اين نتيجه رسيد كه هيچ چاره‌اي جز توسل به دعا ندارد. در نتيجه دولت انگلستان روز 23 مي را روز دعاي عمومي اعلام كرد و از همهء افراد ملت خواست با توجه كامل دعا كنند و از نيروهاي روحاني كمك بخواهند.

ادامه مطلب ...
 
امروزانسان کسی است که چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 03 اسفند 1385 04:03

منجمان درطي ساليان دراز،باوسائل ساده وگاه پيشرفته به آسمان نگاه كرده واين كهكشان زيباتوسط آنان رصدشده ومي شود. گاهي ستاره اي رادرغرب مشاهده مي نمايندوزماني ديگر،اختري درشرق جلوه مي نمايد. گاهي سياره اي راكشف مي كنندولحظه ي ديگر،ستاره ي پرنوري درمقابل چشمشان ظاهروهويدامي گردد.زماني ونوس زيباخودنمايي مي كندوموقعي ناهيدبه عشوه گري مي پردازد.

ادامه مطلب ...
 
تکراری سیرین چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
يكشنبه, 01 بهمن 1385 03:18

 

موضوعي را كه مي خواهم بازگو كنم يك موضوع تكراري ست . تكراري اما شيرين . موضوعي كه خيلي ها راجع به آن گفته اند. موضوعي كه مقدس ترين افراد روي زمين؛ يعني پيامبران آن را در بطن برنامه هاي خود قرار داده اند و هر يك در زمان خود و متناسب با آن زمان آن راتحقق بخشيده اند. موضوعي كه امروزه خيلي از بزرگان، سخت در تلاشند تا آن را به وجود آورند؛ اما افسوس كه نمي توانند؛ نمي توانند و نمي دانند كه هر فرد بايد خودش خود را اصلاح نمايد و بينش خود را نسبت به جهان اطراف و انسان هاي اطراف خود تغيير دهد. آن موضوع  « وحدت جهاني » است .

ادامه مطلب ...
 
"به کجا چنین شتابان؟؟؟" چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
شنبه, 16 دی 1385 11:36

می گویند روزی لوئی شانزدهم گفت:"بعد از من هرچه بادا، خوش باد"

واطرافيانش نیز اورا به خاطر این طرزفکر ستودند.

چقدر خوبست همه چیز برای من مهیا باشد و همه کارها بر وفق مراد من گردد.همه در خدمت من باشند و به خاطر راحت و آسایش من، راحتی و آسایش خودشان را فدا کنند. همه امور عالم تا جایی اهمیت دارند که به خوشی وآسایش من ختم شودو بقیه اصلا اهمیت و ارزشی ندارند.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 6 از 10

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar