آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8843372
بازديدکنندگان : 7133211

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

یک پیش نهادبه مسئولین محترم جمهوری اسلامی ایران چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 03 اسفند 1385 12:26
تعداد بازدید :6144

شنيده‌ام در سال 1940 در نتيجهء حملات شديد آلمانها در فرانسه وضع متفقين به قدري سخت شده بود كه وزير جنگ انگلستان به پارلمان اين كشور گزارش داد بايد تمام افراد نيروهاي خود را از دست رفته بپنداريم. 250 هزار انگليسي، 150هزار فرانسوي و 100هزار بلژيكي محاصره شده، عقب نشيني كرده و به دالان دانكرك پناهنده شده‌اند و حملات هوايي آلمانها بسيار شديد است. هيچ اميدي به نجات اين نيم ميليون نفر نيست. كابينه و پارلمان انگلستان به اين نتيجه رسيد كه هيچ چاره‌اي جز توسل به دعا ندارد. در نتيجه دولت انگلستان روز 23 مي را روز دعاي عمومي اعلام كرد و از همهء افراد ملت خواست با توجه كامل دعا كنند و از نيروهاي روحاني كمك بخواهند.

از 27 مي طوفان شديدي سراسر اروپا را فرا گرفت. هواپيماهاي دشمن نتوانستند حملات خود را ادامه دهند. در شمال فرانسه سدهاي دانكرك شكست و آب تمام زمينهاي پشت سر قواي متفقين را فرا گرفت. مه غليظي روز را مثل شب تاريك كرده بود. از 29 مي تا 4 جون كشتيهاي متفقين به تدريج اين نيم ميليون نفر را با تمام وسائل به مناطق امن منتقل كردند. آنچه براي بشر ممكن نبود خداوند بزرگ به آساني انجام داد.

اي كاش جمهوري اسلامي ايران هم كه فكر مي‌كنم تنها كشوري است كه نام يك دين آسماني را در نام خود گنجانده است براي حل مشكلات خود و جهان، به جاي اينكه هميشه ابراز خشم و نفرت نمايد، به همين راه متوسل شود و روزهاي محلي و ملي دعا براي حل مشكلات گوناگون اعلام كند (مثل دعا در خراسان جنوبي براي رفع مشكل بي‌آبي و دعا دركل كشور براي حل مشكل فقر يا انرژي هسته‌اي) و به جامعهء بين‌المللي هم پيشنهاد كند همين كار را انجام دهند و روز جهاني دعا براي صلح يا عدالت برپا نمايند.

فكر مي‌كنم اين كار هم افتخاري ديگر براي جمهوري اسلامي خواهد بود، مثل موضوع گفتگوي تمدنها، و هم خداوند نظر لطف خود را شامل حال اين ملت خواهد كرد.

                                                                         

 

افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
--- |1386-1-15 13:26:54
کاملا موافقم. پیشنهادتان بی نقص و بکر است!
آوا |1385-12-29 13:02:09
از فكر عالي شما حمايت مي‌كنم. راستي چه خوب
مي‌شد اگر نمايندگان ملت ايران در جهان به
جاي مقصر دانستن ديگران (گروهها، كشورها،
دولتها...ي ديگر) واقعا دست خدا را در كارها
مي‌ديدند و علاج دردهايشان را از خداوند طلب
مي‌كردند.
پيشنهاد ديگري هم دارم. ما جوانها
منتظر دولت و مسؤولين نمانيم. خودمان قرار
بگذاريم و براي رفع مشكلات مختلف دعا كنيم.
مثلا در آغاز سال جديد تا يك هفته براي رفع جنگ
در جهان دعا كنيم. هميشه اين افراد عادي هستند
كه تاريخ را مي‌سازند و حركتهاي بزرگ را شروع
مي‌كنند و اگر ما شروع كنيم، آن وقت سران
كشورها هم...
موید  - تائید میشود |1385-12-22 15:40:04
پیشنهاد شما را تائید میکنم !

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar