آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 6124629
بازديدکنندگان : 4676187

عضویت در خبرنامه

بحران بهداشت و آموزش جوانان را تهديد می کند چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط BBCPERSIAN.COM   
چهارشنبه, 17 آبان 1385 13:10
تعداد بازدید :4180
جهان با يک بحران آموزشی و بهداشتی روبروست.
درحالی که ابعاد جمعيت کنونی نوجوانان در سراسر جهان در تاريخ بی سابقه محسوب می شود، سازمان ملل متحد می گويد جامعه بين المللی با بحران بهداشت و آموزش روبروست.

اين سازمان در گزارش "وضعيت جهان در سال 2003" خود گفته است، اکثر جمعيت يک ميليارد و دويست ميليون نفری جوانان جهان از حقوق انسانی خود محرومند و بيماری های مسری مانند ايدز آنان را بيش از هر گروهی سنی ديگر تهديد می کند.

اکثر موارد بارداری در اين سنين ناخواسته است و با توجه به اين که احتمال مرگ دختران جوان در دوره بارداری و وضع حمل دو برابر زنان در سنين بالاتر است، صندوق جمعيت می گويد دسترسی به آموزش و بهبود مراقبت های بهداشتی اهميت حياتی دارد.

تقريبا نيمی از کليه موارد تازه آلودگی به ويروس "اچ آی وی" در سنين 15 تا 24 سالگی روی می دهد.

اما اين سازمان می گويد اين گروه سنی غالبا فراموش شده است.

اين درحالی است که اطمينان از سلامت افراد در دوران بلوغ می تواند پيامدهای بسيار گسترده تری داشته باشد.

اگر اين گروه سنی در بسياری از کشورهای درحال توسعه سالم و قوی بنيه باشد، اين کشورها در دهه آينده می توانند صاحب بزرگ ترين نيروی کار باشند و وضع اقتصادی آنها تقويت خواهد شد.

منبع

 

افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar