آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8843270
بازديدکنندگان : 7133109

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقالات شما
بيائيد با مذهب آشتي كنيم چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط شيوا-ا   
سه شنبه, 27 آذر 1386 23:49

افسردگی امروز در جهان به عنوان یکی از بیماریهای قرن معرفی شده است و در دوران نوجوانی و جوانی و بيشترين لطمات مشکلات و عواقب را خواهد داشت. پناه اوردن جوانان و نوجوانان به استعمال مواد مخدر دخانیات و مشروبات الکلی یکی از پیامد های این بیماری است. فردی که دارای احساسات و تفکرات منفی است خود را نسبت به دنیای پیرامون، شکست خورده و ناتوان می پندارد و همه چیز را برای خود تمام شده می انگارد و هم چنین توانمندی خود را ضعیف می پندارد و به دنبال راه حلی آسان و بدون زحمت می گردد تا خود را به آرامش برساند و برای لحظه ای از دردهای روحی فارغ شود.

ادامه مطلب ...
 
زمین چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط انیسا -د   
يكشنبه, 27 آبان 1386 14:27

اینجا زمین است، خاک دیرینه پاک یزدان، جولانگاه آناهیت و ایشتار و دیگر خدایان. از دیر باز معشوقۀ خوش آب و رنگ مهر و ماه بوده است، با حریر رنگ رنگ دشت هایش، با گیسوان سبز رنگ جنگل هایش، با آبی زلال چشمه سارش، با پیام پر بهای اهورایی اش بر دیباچۀ آفرینش که گفت: "آسمان ها نشانه بزرگی من است، به دیدۀ پاکیزه در او بنگرید و ستاره ها گواه راستی منند، به این راستی گواهی دهید." نیلگون هزارلای آسمانش جلوه گاه شکوه آفریدگار، ژرفای آبی دریایش یادآور بزرگی دادار و آب و خاک و باد و آتشش چون یک خانوار. آب خاک را ندا می کند و می گوید: "بیا ذکرهای عالم را بگذاریم و به ثنای پادشاه جاودانه پردازیم"، کوهسار صلا می زند که "ای درختان سرفراز! امروز است روز آواز و هنگام راز"، و درختان چون عابدانی پرهیزکار گروهی سر به سجدۀ نیاز آورده اند و عده ای به شکر گزاری، نماز.

ادامه مطلب ...
 
افسردگی بیماری هزاره ي جدید چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط هدایت   
پنجشنبه, 05 مهر 1386 13:15
افسردگي بیماری هزاره جدید است که گریبان گیر تمام کشورهای پیشرفته و در حال توسعه شده و هر کشوری به نوعی با آن درگیر است. متأسفانه آمارهای جهانی نشان می دهند که 25 درصد جمعیت هر کشور به این بیماری دچار هستند، به گونه ای که از هر 4 نفر یک نفر به این بیماری در درجات مختلف از خفیف تا شدید، مبتلا مي باشد. این است بیماری افسردگی.
ادامه مطلب ...
 
محیط زیست سالم و قوای روحانی چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط شعله فروزان   
سه شنبه, 27 شهریور 1386 14:16

یکی از احتیاجات بشر امروز داشتن محیط زیست سالم اعم از آب و خاک و هوای تمیز و پاکیزه است که متأسفانه اوضاع آنها نابسامان شده است. آب آلوده، گازهای گلخانه ای، گرم شدن هوای زمین، هوا و خاک آلوده و نامناسب و کم شدن جنگل ها و درختان روی زمین، همگی نشانه هایی از وخامت مسائل محیط زیست زمین است. آیا اطلاع رسانی به مردم و حرکت های انتقادانه به رفتار و عمل انسانها در رفع آن کفایت می کند؟

ادامه مطلب ...
 
خودکشی چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط خوشه ی پروین   
چهارشنبه, 24 مرداد 1386 13:16

 خودکشی واژه ای است با دو معنی متفاوت ؛ یکی به مفهوم مهار تمایلات نفسانی و تسلط برآن ، بیگانه شدن از خود و به یگانه پیوستن ، از میان برداشتن « من » و به « ما » تبدیل شدن اشاره دارد که در اینصورت ممدوح و مقبول است ، و دیگری به این معنی است که فرد به زندگی جسمانی خود قبل از موعد مقرر پایان بخشد ، که این امری پسندیده نمی باشد.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 3

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar