آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 5979775
بازديدکنندگان : 4559433

عضویت در خبرنامه

ترک عادت موجب مرض نیست چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 28 شهریور 1386 21:10
تعداد بازدید :4522

با این سوال نوشته خود را آغاز می کنم، به نظر شما ترک عادت موجب مرض است؟ درست است که ترک عادت گاهی اوقات امراضی را در پی دارد ولی به نظر من این ضرب المثل نادرست است.

 شاید بعضی از خوانندگان بگویند که این فرد کیست که می خواهد در مورد ضرب المثلی که از گذشتگان به ما رسیده نظر دهد. آنها حتما چیزی می دانستند که این حرف را زدند. اما با توجه به این که بطلان بعضی از اصول را می توان با یک مثال نقض ثابت کرد من هم با آوردن یک مثال این مثل را رد می کنم.

کسی را در نظر بگیرید که مدت مدیدی سیگار می کشد و به آن معتاد است. اگر این فرد تصمیم به ترک سیگار بگیرد، بدنش واکنش نشان می دهد و هنگام ترک در بدن او تغییر و تحولاتی ایجاد می شود که موجب بیماری او می شود. ولی آیا سیگار کشیدن عمل درستی است؟ در دنیای امروز همه از مضرات آن آگاهند. طبق تحقیقات، سیگار 4000 نوع بیماری با خود دارد. بااین وجود آن فرد با اتکا به ضرب المثل فوق عمل خود را توجیه می کند و این عادت ناپسند را ادامه می دهد. حال با توجه به این مثال نقض آیا باز هم معتقدید ترک عادت موجب مرض است؟!

افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
سلطاني  - ميخ آهني نرود در سنگ |1386-11-18 00:28:23
جوا نها شما يك ميخ آهني رو در سنگ فرو كنيد
اگه رفت
irandoost |1386-8-17 15:23:06
عنوان زيبايي را انتخاب نموده ايد . دوست عزيز
اگر كمي عميق تر اين موضوع را بررسي كنيد
بسيار مفيد خواهد بود .
ندای سیمرغ  - کو گوش شنوا |1386-8-17 04:05:29
الله ابهی
این مطالب بارها و بارها نوشته شده
و خوانده شده. اما کو گوش شنوا.
اما در هر حال
بر شماست رسالتتان را که همان اعتلای ایران و
ساکنان آن است انجام دهید.
به قول شاعر:
موجیم
که آسودگی ما عدم ماست.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar