آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 5948673
بازديدکنندگان : 4535651

عضویت در خبرنامه

خواندنیهای جدید

دانش وپژوهش

مشاهده حباب عظیم در اطراف یک سیاهچاله
محدوديت ها
شناسایی شهر باستانی مصر با کمک رادار
محققان «حيات مصنوعي» توليد كردند
انيشتين بعدي يك جوان ايراني است
جنین هم دارای حافظه است !
خطرات استفاده از كولر خودرو
استخراج تصاویر رویاها از مغز انسان
آزمايش تاريخی سياهچاله در ژنو؛ «نگرانی از نابودی جهان»
قرص برنج
موش ها
کشف سرنخ ژنتيکی منشا رشد اچ آی وی در انسان
دانش وپژوهش


ادبیات علم است یا هنر؟ چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
چهارشنبه, 10 آبان 1385 21:13

هنر در اصل همانند مترادفش فیزیک هنر،  مرهون پیشرفت تدریجی بشر بوده است. امروزه پیشروترین نوع بیان،  خلاقیت انسان است. تعریف هنر همان اندازه سخت است که ارزش گزاری آن، با این فرض که هر شخص هنرمندی پارامترها و قواعدی را انتخاب می کند که کار او را هدایت می نمايد.  هنوز می توان گفت که هنر فرآیند محصول انتخاب یک محیط، یک دسته از قواعد برای استفاده در آن محیط، و یک سری از ارزشهایی که تعیین می کنند که چه چیزی مستحق بیان از طریق آن محیط است، می باشدو برای رساندن یک باور، یک ایده، یک شور، یا یک احساس در موثرترین حالت ممکن برای آن محیط.
نظريات برای اینکه چه چیزی را می توان یا نمی توان هنر نامید، متفاوت است؛ برای مثال، آیا کسی می تواند هنر بیافریند اگر خلق آن برای هنر انشاء نشده باشد؟ آیا هنر همیشه یک شکل از بیان فردی است؟ آیا یک کار هنری تنها موقعی هنر محسوب است که کامل باشد؟

ادامه مطلب ...
 
شيريني علم وتلخي تحصيل چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 05 آبان 1384 20:34

در جامعه اي كه ما امروزه در آن زندگي مي كنيم ، فرهنگي حاكم است كه باعث مي شود جوانان از امور مهمي همچون تحصيل غافل بمانند و به مسائل حاشيه اي روي بياورند، زيرا شرايط موجود در جامعه، جوانان را به اين سمت سوق مي دهد .

ادامه مطلب ...
 
چگونه مي توان راه درست انجام دادن هر كاري را پيدا كرد ؟ چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 25 شهریور 1384 11:32

ما در زندگي شخصي خود بايد تصميمات زيادي بگيريم ، از تصميمات كوچك گرفته ، مثل اينكه امروز ظهر ناهار چه بخوريم ، تا تصميمات بزرگ ، مثل اينكه چه شغلي انتخاب كنيم .در زندگي اجتماعي نيز تصميمات زيادي گرفته مي شود ، از تصميمات كوچك گرفته ، مثل اينكه در ميدان شهر چه گلي بكاريم ، تا تصميمات بزرگ مثل اينكه بودجه كشور را چگونه تنظيم كنيم .اما تصميم گيري كار دشواري است و حتي تصميمات كوچك ماهم ممكن است پيامدهاي پيش بيني نشده مهمي داشته باشد . چطور حقيقت را پيدا كنيم ؟ چطور مطمئن شويم كه تصميم درستي گرفته ايم ؟

ادامه مطلب ...
 
موفقيت در تبديل سلول های پايه به سلول های بدوی بدن چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
سه شنبه, 09 آذر 1378 00:00

آنيا ليچتاروويچ
خبرنگار علمی بی بی سی

دانشمندان در آمريکا از پيشرفتی در تحقيقات به روی سلول پايه استخراج شده از جنين انسان خبر داده اند که نهايتا می تواند به پرورش ارگان های مختلف بدن در آزمايشگاه منجر شود. 

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 بعدي > پايان >>

صفحه 6 از 6

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar