آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8843348
بازديدکنندگان : 7133187

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقاله های ارسالی

مجلس ايران طرح لباس ملی را تصويب کرد
راهیابی اولین زن به مجلس بحرین
رتبه سوم جهان برای پیشی گرفتن خودکشی زنان ایرانی از مرد
درخواست برای برکناری زن روبنده پوش
جایگاه و نقش زن ایرانی چیست؟
به تعداد زنان سيگاری در جهان مرتباً افزوده ميشود
دختران ايران: دانشگاه یا ازدواج
چالش های تحصیلات دانشگاهی زنان در ایران
اعتراض مفتي عربستان به اظهارات وزير فرهنگ مصر درباره ح
هشدار پليس ايران به بانوان در مورد 'سوء استفاده تصويری'
وضعیت زنان در ایران: دیدگاه دو زن
دختران فراري
جزيره اي براي تفريح زنان ايراني
تبعيض جنسي فقر راتشديد مي كند
با حجاب به كجا مي رويم
به خانه بر نمي گرديم
فقط دو درصد جرائم توسط زنان انجام مي شود
هشتاد ودو ميليون زن بيكارند
راهپيمايي مادران در ميدان مايو
از مشكلات نگوييم
زنان و سرگرمي
همايش زنان و اينترنت در ايران
تصويب قانون سقط جنين در ايران
آمار سقط جنين در ايران
گواه صادق وشاهد مدعا
از كنار گود قدم برداشتن
دختران درسراسرجهان درمعرض خشونت
زن عامل مهم تحول اجتماعی و اقتصادی
من و خزان زندگی
روز بين المللی خاتمه‏ی ظلم عليه زنان
تساوی حقوق زنان و مردان

مطالب خواندنی از منابع دیگر

هشدار پليس ايران به بانوان در مورد 'سوء استفاده تصويری' چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط BBCPERSIAN.COM   
چهارشنبه, 08 آذر 1385 12:39
تعداد بازدید :6785

پنج شنبه 23 نوامبر 2006 - 02 آذر 1385

در حالی که پخش تصاوير ويدئويی از صحنه هماغوشی جنسی که به يکی از بازيگران زن تلويزيون ايران نسبت داده می شود به موضوع بحث برانگيزی در ايران تبديل شده، رئيس پليس ايران هشدار داده که برای اينکه تصاوير خصوصی آنها به بازار تصاوير ويدئويی غيرمجاز راه نيابد، جانب احتياط را رعايت کنند.

 سرتيپ اسماعيل احمدی مقدم، فرمانده نيروی انتظامی ايران به بانوان هشدار داده که پيش از استفاده از اتاقکی که در مغازه های لباس فروشی برای امتحان لباس به کار می رود و همچنين هنگام حضور در محيطهای عمومی زنانه، همچون استخرهای شنا بدقت وضعيت را زير نظر داشته باشند تا امکان سوء استفاده تصويری به وجود نيايد.

وی طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفته: "ابزار سهل فيلمبرداری و تنوع طلبی برخی افراد موجب پيشامد و وقوع جرم می‌ شود و لزومی ندارد که از برخی صحنه ‌ها ولو اينکه اشکال شرعی و منع قانونی نيز نداشته باشد، فيلم تهيه شود که بعد هم از اين فيلمها نتوان مراقبت کرد".

به گفته سرتيپ احمدی مقدم، تصاوير ويدئويی از صحنه های خصوصی زندگی افراد که در سطح جامعه در قالب لوحهای فشرده رايانه ای به صورت غيرمجاز پخش می شود به دو دسته تقسيم می شوند، يا اين تصاوير به صورت مخفيانه و با تعبيه دوربين در جاهای خاص تهيه می شوند، يا اينکه خود افراد اقدام به تهيه اين تصاوير از خود می ‌کنند و سپس اين تصاوير به علت بی دقتی آنان يا سرقت به سطح جامعه راه می يابد.

وی توضيح داده که برخی از افراد رايانه يا تلفنهای دوربيندار خود را به قصد تعمير به تعميرگاه می ‌برند، بی آنکه حافظه آن را پاک کرده باشند و در نتيجه، "تعميرکاران سودجو و فرصت طلب" تصاوير خصوصی آنان را در اختيار افراد "تنوع طلب" می گذارند.

به گفته وی، پليس به صورت مرتب از مراکز تعمير رايانه و تلفن همراه بازرسی می کند.

رئيس پليس ايران همچنين گفته که افراد شياد با اغفال و کشاندن دختران به پارتيها، مواد بيهوش‌ کننده به خورد آنها می ‌دهند و با "اعمال شيطانی" آنها را وارد جريانها و باندهای فساد می ‌کنند يا از وضعيت آنها فيلم و عکس تهيه می ‌کنند و سپس با اين فيلمها به تهديد دختران می‌ پردازند يا از آنان حق سکوت می‌ گيرند.

هشدار رئيس پليس ايران در حالی اعلام می شود که دادستان تهران خواستار مجازات اعدام برای هفت نفر شده که به اتهام توزيع تصاوير ويدئويی حاوی صحنه های هماغوشی جنسی (پورنوگرافی) بازداشت شده اند.

به گفته سخنگوی قوه‌ قضائيه ايران، يکی از افرادی که به اتهام پخش اين تصاوير بازداشت شده، دارنده يک مغازه عکاسی در تهران است.

يکی از اين نوع تصاوير که اخيراً در تهران پخش شده به يکی از بازيگران سريالهای تلويزيونی نسبت داده می شود که آن گونه که سخنگوی قوه قضائيه گفته، متهم اين پرونده بازداشت شده اما اين پرونده "پيچيدگيهای خاصی" دارد که نيازمند بررسی بيشتر است.

در اين تصوير ويدئويی زن جوانی که ادعا می شود زهرا اميرابراهيمی، بازيگر سريال تلويزيونی "نرگس" است در حال هماغوشی با دوست پسرش نشان داده می شود اما خانم اميرابراهيمی بشدت اين ادعا را رد کرده است.

در سالهای اخير فروش فيلمهای غيرمجاز از مراسم عروسی، مهمانيهای خصوصی يا استخرهای ويژه زنان در ايران ناگهان رونق زيادی پيدا کرده و بنابر گزارشها، عکسها و ويدئوی مراسم عروسی علی دائی، فوتباليست سرشناس ايرانی تنها ساعاتی پس از ضبط در اينترنت منتشر شد.

منبع

افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
baran  - امانت |1385-10-18 14:26:48
" امانت بای اعظم است از برای راحت و آسایش
خلق "
اگر فقط همین عبارت زیبا ملاک عمل بود
انگاه ...

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar