آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 6061454
بازديدکنندگان : 4625897

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
احتمال داشتن فرزندان دوقلو برای زنان مسن تر بيشتر است چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 15 آبان 1385 19:18

مطالعه تازه ای در هلند نشان می دهد احتمال آنکه مادران مسن تر دوقلو آبستن شوند بيشتر است زيرا بدن آنها در مقايسه با زنان جوانتر برای توليد چند تخمک به طور همزمان در يک سيکل قاعدگی آمادگی بيشتری دارد.

ادامه مطلب ...
 
زنگ خطر انقراض برای 800 گونه به صدا درآمد چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 15 آبان 1385 19:06

ريچارد بلک
خبرنگار امور محيط زيست بی بی سی

پژوهشگران نقشه نقاطی در جهان که زيستگاه حيوانات و گياهانی است که با خطر قريب الوقوع انقراض مواجه هستند را تهيه کرده اند.
ادامه مطلب ...
 
موفقيت در تبديل سلول های پايه به سلول های بدوی بدن چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 09 آذر 1378 00:00

آنيا ليچتاروويچ
خبرنگار علمی بی بی سی

دانشمندان در آمريکا از پيشرفتی در تحقيقات به روی سلول پايه استخراج شده از جنين انسان خبر داده اند که نهايتا می تواند به پرورش ارگان های مختلف بدن در آزمايشگاه منجر شود. 

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدي > پايان >>

صفحه 4 از 4

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar