آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 6061418
بازديدکنندگان : 4625863

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
موش ها چاپ پست الكترونيكي
شنبه, 23 تیر 1386 02:52

دانشمندان متوجه وجود حس کمک به همنوع در موشها شده اند . به نوشته روزنامهاینترنتی روسی ایزوستا ، گروهی از دانشمندان آلمانی طی بررسی های خود به این نتیجهرسیده اند که موشها آمادگی کمک به موشهای نا آشنا را حتی در صورت عدم دریافت کمک،از آنها دارند .

ادامه مطلب ...
 
کشف سرنخ ژنتيکی منشا رشد اچ آی وی در انسان چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 30 آبان 1385 20:19
دوشنبه 10 ژانويه 2005 - آنيا ليچتاروويچد - خبرنگار علمی بی بی سی

براساس تحقيقات تازه، در صورتی که تنها يکی از ژن های بدن انسان کمی از آنچه هست متفاوت می بود، اپيدمی ايدز احتمالا هرگز روی نمی داد.

ادامه مطلب ...
 
نقش کلیدی تلفن های همراه برای جوانان چاپ پست الكترونيكي
شنبه, 20 آبان 1385 15:10
دوشنبه 23 اکتبر 2006 - 01 آبان 1385

امروزه بیشتر از گذشته والدین به موبایل به عنوان ابزاری برای کنترل رفتار فرزندان می نگرند که به فرزندانشان قدرت تفکر و احساس امنیت بیشتری می دهد.

ادامه مطلب ...
 
گزارشی از کنفرانس بين المللی ژنتيک انسانی چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 16 آبان 1385 11:10

پنج شنبه 10 اوت 2006 - 19 مرداد 1385- همايون خيری - روزنامه نگار علمی از محل برگزاری همايش

کنگره بين المللی ژنتيک انسانی که با شرکت بيش از ششصد نفر از متخصصان تراز اول و گروهی از دانشجويان اين رشته از ششم اوت در بريزبن استراليا آغاز به کار کرده محلی برای تبادل مهمترين دستاوردهای پژوهشی در علم وراثت است.

ادامه مطلب ...
 
کاوش مغز در جستجوی علائم خوشبختی چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 15 آبان 1385 20:04

دکتر مورتون ال کريگلباخ
عصب شناس در دانشگاه آکسفورد

برای هزاران سال بشر در جستجوی شادی، رضايت و خوشبختی بوده است، اما مشکل اين است که رضايت و شادی همواره مفاهيمی مبهم و دست نيافتنی تلقی شده اند.

اخيرا دانشمندان متخصص مغز و اعصاب در يک برنامه بی بی سی تحت عنوان "دستورالعمل خوشبختی"، گفته اند که رضايت يک حالت ملموس و حاصل فعاليت مغزی است که می توانيد آن را ببينيد و حتی اندازه بگيريد. مقاله دکتر کرينگلباخ که به تهيه اين برنامه کمک کرده است را می خوانيد.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدي > پايان >>

صفحه 3 از 4

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar