آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 5948658
بازديدکنندگان : 4535637

عضویت در خبرنامه

خواندنیهای جدید

زن و جامعه

تساوی حقوق زنان و مردان
راهپيمايي مادران در ميدان مايو
زنان توانا، جهان را توانا می کنند!
روز بين المللی خاتمه‏ی ظلم عليه زنان
من و خزان زندگی
زن عامل مهم تحول اجتماعی و اقتصادی
دختران درسراسرجهان درمعرض خشونت
جایگاه و نقش زن ایرانی چیست؟
از كنار گود قدم برداشتن
گواه صادق وشاهد مدعا
آمار سقط جنين در ايران
تصويب قانون سقط جنين در ايران
زن و جامعه
درخواست برای برکناری زن روبنده پوش چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
پنجشنبه, 11 آبان 1385 21:07

یک مقام محلی بریتانیا گفته است که عایشه اعظمی، دستيار آموزشی مسلمان که به دليل امتناع از برداشتن روبنده خود در داخل کلاس از کار معلق شده، باید از سمت خود برکنار شود.

ادامه مطلب ...
 
رتبه سوم جهان برای پیشی گرفتن خودکشی زنان ایرانی از مرد چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
پنجشنبه, 11 آبان 1385 18:57

ايران سومين كشوري است كه بعد از چين و هندوستان، آمار خودكشي زنان آن در حال پيشي گرفتن از خودكشي مردان است در حالي كه در كليه كشورهاي دنيا، در برابر هر سه مرد كه بر اثر خودكشي مي ميرند، يك زن از خودكشي مي ميرد.

ادامه مطلب ...
 
راهیابی اولین زن به مجلس بحرین چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
پنجشنبه, 11 آبان 1385 18:41

یک زن بحرینی برای اولین بار در تاریخ این کشور توانسته است بدون شرکت در انتخابات وارد مجلس شود.

ادامه مطلب ...
 
خشونت علیه زنان چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
چهارشنبه, 10 آبان 1385 20:29

اگر تا کنون لگد خورده اید، شما را هل داده اند یا با خشونت تهدید شده اید.اگر حس کرده اید که  انتخاب در باره چگونگی گذراندن حقوقتتان و اینکه کجا بروید و یا چه بپوشید ندارید.اگر بدون اینکه کاری انجام داده باشید بدون دلیل به انجام آن متهم شده اید.اگر برای کارهای هر روزتان باید از همسرتان اجازه بگیرید.اگر درباره خود احساس بدی دارید چون همسرتان به شما اهانت می کند، دشنام می دهد و شما را تحقیر می کند.اگر رابطه تان با همسر و دوستانتان محدود شده است زیرا همسرتان چنین خواسته است.اگر به دلیل ترس از خشم همسرتان تصمیم های او را می پذیرید.اگر از جانب او متهم به بی وفایی می شوید.اگر رفتارتان را عوض می کنید تا او را عصبانی نکنید.

ادامه مطلب ...
 
بالهای زن ومرد چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
چهارشنبه, 19 مهر 1385 12:54

سرش سنگین از بار ملامت و دلش غمگین از درد ندامت ، دیرگاهیست که راز سبز رستن را در رگبرگهای جوانش نخوانده اند و آواز سترگ بالیدن را بر بالینش نسروده .

کودکی بیش نبود که به او فهماندند – فهمیده یا نفهمیده – باید در پس پرده باشد؛ در پرده آواز بخواند؛ در نقاب بخندد؛ در نیاز بماند و در پستو، پستی ها را نادیده انگارد .

که او هر چه بخواهد و هر چه از وجود خویش بکاهد، باز به همتای بیهمتای خود ، به جنس نابرابر، به مرد، نمیرسد. که گفته است آفتاب به هردو یکسان میتابد ؟! درکجا نوشته اند دانش ، پرورش و بالندگی سهم مساوی هردواست ؟! و اعوذ با لله مگر میشود زن به تقدیس والای مرد نائل شود؟ بارها گفتندودرگوشش زمزمۀ این گفتلرتکرارشد ... تکرارشد و این تکرار

چون گرزی آتش بار، هربا برافکارش فرود آمد. کردار آئینۀ گفتار بود و پندار در پس هزار پیچ ولای، چون جسمی بی رمق در احتضار.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 10 از 11

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar