آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 5948651
بازديدکنندگان : 4535630

عضویت در خبرنامه

خواندنیهای جدید

محیط زیست و سلامتی

رژیم غذایی قرمز-بنفش از حمله قلبی جلوگیری می کند
چسب واكسن احتمالاً جايگزين تزريق با سرنگ مي شود
برنج سفید خطر دیابت را افزایش می دهد
ارتباط مصرف زیاد گوشت با قاعدگی زود‌هنگام
فوايد خنده براي سلامت
بهار سر آغاز آلرژي فصلي
سیب میوه ای معجزه اسا برای خانم های باردار
قابل توجه خانم های باردار؛اسید فولیک مصرف کنید
ارتباط میان مصرف ماهی در دوران بارداری و مهارتهای گفتاری کودکان
آنفولانزا
آخرين اخبار درباره سرطان از بيمارستان جان هاپکينز
خواص كلم بروكلي
محیط زیست و سلامتی
ماهيان خاويار چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
پنجشنبه, 18 مرداد 1386 03:01

یک موسسه تحقیقاتی ماهیان خاویاری درایران نسبت به کاهش ذخایر خاویار در دریای خزر هشدار داده و اعلام کرده که تا 14 سال دیگر خاویار دریای خزر به صفر می رسد.

ادامه مطلب ...
 
ماهمين يك زمين راداريم چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
يكشنبه, 07 مرداد 1386 07:43

قرن بیستم را باید یکی از بی نظیرترین قرون بشری دانست. در این قرن دانش به میزان زیادی بر وسعت خود افزود و علم و تکنولوژی سرعت گرفت و چنان به پیش رفت که دیگر شنیدن یک اختراع کسی را هیجان زده نمی کند وخبر اکتشافات جدید انگشتی را بر دهان نمی برد. سهم بشریت هم از این توسعه رفاه و آسایش بیشتر بوده. زمان جابجایی بسیار کاهش یافته و جعبه های جادویی هر چه را بخواهیم پیش چشممان ظاهر می کنند. لباسها به راحتی شسته می شوند و غذاها از خطر فساد در امانند. اما آیا حضور پررنگ علم و تکنولوژی در حیات بشر سراسر راحتی  و آسایش بوده؟

ادامه مطلب ...
 
خريدوفروش آب ممنوع چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
سه شنبه, 26 تیر 1386 23:53

هرگاه که به این جمعیت 6 میلیاردی کره ی زمین فکر می کنم، با خود می اندیشم که با این مصرف روزافزون و بی رویه ی آب، چگونه تا چند سال آینده در اختیار ما قرار می گیرد و آیا چیزی از آن باقی می ماند که مورد استفاده قرار گیرد؟ غذای این زمین 6 میلیاردی چگونه تأمین خواهد شد؟ و هزاران سؤال دیگر که زندگی بشر را تهدید می کند.

ادامه مطلب ...
 
بحران اقيانوس ها(ترجمه) چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
سه شنبه, 26 تیر 1386 23:47

 فضانوردان آپولو 8، در اولين مأموريت به دور ماه در 1968، عكسي گرفتند كه حالا خيلي مشهور است. اين عكس كه "طلوع زمين" ناميده شده، افق خاكستري و خالي از زندگي ماه را نشان مي دهد و بالاي آن مقابل سياهي نامحدود فضا، سيارهء خانگي روشن و آبي ماست. 

ادامه مطلب ...
 
اعتياد چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
شنبه, 16 تیر 1386 14:14

مقدمه

افزایش سرسام آور مصرف مواد مخدر در جهان و قاچاق روز افزون این مواد پیامدهای وحشتناکی خواهد داشت که مستقیما نسل جوان و بشریت را تهدید می‌کند. گسترش شبکه قاچاق بین‌المللی و دام اعتیاد ، میلیون‌ها نفر جوان را به فساد و کام مرگ می‌کشاند و سوداگران مرگ را به ثروت و قدرت می‌رساند. اعتیاد یک مسئله بزرگ بهداشتی و بلایی اجتماعی و دارای جنبه‌های متعدد اقتصادی، سیاسی ، فرهنگی ، روانی ، اخلاقی و حقوقی است. از اینرو آگاهی خانواده‌ها درباره سرانجام نکبت‌بار اعتیاد در پیشگیری و مهار آن کمکی موثر به ‌شمار می‌آید.

اعتیاد عبارت است از وابستگی به عوامل یا موادی که تکرار مصرف آنها با کم و کیفمشخص و در زمان معین از دیدگاه معتاد ضروری می‌نماید. یعنی تداوم بخشیدن به مصرفمواد و عوامل مخدر درمانی عامیانه ، غیرمعمول ، دور از موازین علمی و معتاد کسی استکه نیازمند و وابسته روانی- جسمانی به مواد و عوامل مخدر و عادت‌زا می‌باشد که بهمنظور برآوردن آن بایستی از این مواد بطور مداوم و در فواصل مشخص استفاده کند . 

ادامه مطلب ...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 7 از 14

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar