آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 6070682
بازديدکنندگان : 4633670

عضویت در خبرنامه

ديوانه ي عاقل
مقالات شما
نوشته شده توسط عاليه-ع-م   
سه شنبه, 23 شهریور 1389 14:01

 روزی از روز های پاییز بود خورشید مانند توپ طلایی وسط اسمان می درخشید نسیم ملایمی می وزید و از لابه لای شاخه های درختان گوشه ی خیابان گذر می کرد و گاهی تلنگری به برگ های زرد می زد و انها فرسوده و خسته از درخت جدا شده تا ابد روی زمین می خوابیدند.

   نقل تصويراز:isfahanportal.ir/framework.jsp?sid=2567
ادامه مطلب ...
 
عروس عنكبوتي
مقالات شما
نوشته شده توسط سپيدار   
دوشنبه, 15 شهریور 1389 10:16
همیشه از شکل دستهایم بدم می آمده. بازوهایی خیلی لاغر و بعد از مچ یک دست پهن و بزرگ. بیشتر به یک کفگیر دسته بلند شبیه هستند.سعی می کنم کمتر به آن ها نگاه کنم تا یادم نیفتد که با هیچ مدل آستینی نمی شود عیبشان را پنهان کرد. همیشه نگران عکس های عروسی هستم. فکر می کنم اگر یه لباس پفی بپوشم با دو تا دست لاغر مثل یه عنکبوت چاق سفید می شوم.
ادامه مطلب ...
 
ايرانيان امتحان مي شوند
مقالات شما
نوشته شده توسط س-س   
دوشنبه, 25 مرداد 1389 13:03
من يك بهايي ايرانيم و مايلم با تمام وجود و با صدايي بلند و رسا،‌ هموطنان خود در كشور مقدس ايران را مخاطب سازم و به آنان بگويم كه اي ايرانيان عزيز و اي مسلمانان با فرهنگ و تميز، موعود محبوبتان 166 سال پيش ظاهر شد و تمامي آثار حقانيت و عظمت خود را نيز نشان داد و عاقبت هم جان شيرين را در راه امر نازنينش فدا نمود. اما علما و مجتهدين و به دنبال آنان تمامي توده ي مقلدين، با قلوبي پركين،  به او و ظهور بديعش حمله كردند و عليه تعاليم و تابعانش به تباني و توطئه پرداختند و حقيقت و كيفيت آن را واژگونه جلوه دادند و خلق بيچاره را از ايمان به موعود هزار ساله ممنوع كردند.
ادامه مطلب ...
 
پيش از ازدواج (قسمت پنجم)
مقالات شما
نوشته شده توسط ترجمه :ع-ت   
پنجشنبه, 21 مرداد 1389 18:06

                                                  بخش                                          دوّم   

                                        ازدواج کردن

 ازدواج کردن یکی از مهمترین کارهای زندگی است ـ مخصوصاً در دنیائی که موجب ارتباط هر روزه فرهنگها، نژادها و ملّیتهای متنوّع  شده و ازدواجهای بین فرهنگی، بین نژادی و بین المللی را رایج ساخته است. هر چقدر بیشتر درباره فرصتها و چالشهای ازدواج آموخته و بهتر خود را آماده سازیم احتمال اینکه به نحو صحیحی انجامش دهیم بیشتر خواهد شد. در این بخش، برای به حدّاکثررساندن احتمال ازدواجتان با شریکی شایسته، راههای آماده کردن خودتان را مورد بررسی قرار می دهیم ـ و نگرشها و انتظاراتی را که کمکتان می کنند انتخاب صحیح را انجام بدهید و جلوی سرخوردگیتان را می گیرند. مشخّصه هائی را درباره سازگاریهای گوناگونی که برای یک ازدواج مؤفّق ضروری هستند در اختیارتان می گذاریم ـ و کمکتان می کنیم که به دنبالشان بگردید.

ادامه مطلب ...
 
اگر درِ اتاقم دو تا كليد داشت...
مقالات شما
نوشته شده توسط ا-د   
دوشنبه, 21 تیر 1389 12:17
از همان اول يك چيزي به من مي گفت بايد اين كار را بكنم. همين شد كه در را از تو قفل كردم و كليد را گذاشتم يك جايي كه حالا نمي دانم كجاست. نمي دانم كي بود كه وقتي مي رفتم خانه ي آقاجون يادم مي رفت مي بايست برايش شير مي خريدم مي رفتم خانه ي آساره يادم مي رفت قرار بوده شب بمانم و فردايش با هم برويم كوه و مسواكم را نمي بردم حتي بدتراز همه يادم رفته بود تولد نمي دانم مرضيه بود يا سهيل را تبريك بگويم و اين طور شده كه خيلي ها از دستم گله دارند. جيران آنا نيلوفر فرزاد فاطمه ويليام هاني ثريا فيروز آلبرت. اسم خودم چه بود؟ حالا توي اتاق گير كرده ام كليد را نمي دانم كجا گذاشته ام.
ادامه مطلب ...
 
پيام كوتاه نوزاد: اُقون
مقالات شما
نوشته شده توسط سپيدار   
دوشنبه, 14 تیر 1389 12:43

وقتی بچه ای تازه به دنیا می آید، منتظر هستیم تا هر چه زودتر مثل آدم بزرگها بشود. یعنی حرف بزند، بشیند، راه برود، جمله بسازد، تحلیل کند و . . . .

 

 

معمولاً اولین کلمه یا در واقع صدایی که بچه  از خودش در می آورد، چیزی است شبیه "اقون" و با همین یک کلمه هم، کارش راه می افتد. وقتی شیر می خواهد یا خودش را کثیف می کند، همراه با گریه می گوید "اوقون". وقتی تنها می ماند با حالتی بی حوصله می گوید "اوقون". وقتی خوشحال است می خندد و می گوید "اقون" وقتی هم که می خواهی به زور مجبورش کنی پستانک بخورد با حالتی ملتمسانه نگاهت می کند و می گوید "اقون" که در این مورد یعنی "تورو خدا ولم کن."
ادامه مطلب ...
 
ماهي كوچك دريا
مقالات شما
نوشته شده توسط ا-د   
دوشنبه, 14 تیر 1389 12:26
 ماهی كوچك دريا چشم هایش را باز كرد. چیزی در چشم هاي گرد و کوچکش فرو رفت. صورتی بود. دو باله ی کوچک در بالا و دو باله در زیر شکمش داشت و یک دم دوشاخه ی بلند را دنبال خود می کشيد. چرخی زد و در آب دريا بالا رفت. او دریا را دید. چیزی را با فلسهای تازه ی خود لمس کرد. خنکی اش را گرمی اش را طوفان و آرامشش را... دریا را حس کرد. در دریا به دنیا آمد. عاشق شد.عاشق دریا.
ادامه مطلب ...
 
ابراز عشق
خواندنیها
نوشته شده توسط نقل از وبلاگ:http://pooyana123.blogspot.com/2010/08/blog-post_28.html   
شنبه, 20 شهریور 1389 05:50

يک روز آموزگار از دانش‌آموزانى که در کلاس بودند پرسيد آيا مى‌توانيد راهى غيرتکرارى براى ابراز عشق، بيان کنيد؟
برخى از دانش‌آموزان گفتند بعضی‌ها عشقشان را با بخشيدن معنا مى‌کنند.
برخى «دادن گل و هديه» و «حرف‌هاى دلنشين» را راه بيان عشق عنوان کردند. شمارى ديگر هم گفتند که «با هم بودن در تحمل رنج‌ها و لذت بردن از خوشبختى» را راه بيان عشق مى‌دانند.
در آن بين، پسرى برخاست و پيش از اين که شيوه دلخواه خود را براى ابراز عشق بيان کند، داستان کوتاهى تعريف کرد:
يک روز زن و شوهر جوانى که هر دو زيست شناس بودند طبق معمول براى تحقيق به جنگل رفتند. آنان وقتى به بالاى تپّه رسيدند درجا ميخکوب شدند.

ادامه مطلب ...
 
آمار سقط جنين در ايران
خواندنیها
چهارشنبه, 21 شهریور 1386 11:07
سازمان پزشکی قانونی ایران گزارش داده که در سال گذشته دو هزار عمل سقط جنین قانونی در ایران صورت گرفته است
ادامه مطلب ...
 
تصويب قانون سقط جنين در ايران
خواندنیها
چهارشنبه, 21 شهریور 1386 11:04

مجلس ايران قانونی را به تصويب رساند که به موجب آن سقط جنين قبل از چهار ماهگی در مواردی که جنين معيوب باشد آزاد است.

البته در اين مصوبه تصريح شده که تشخيص قطعی سه پزشک و تاييد پزشکی قانونی و رضايت زن و شوهر برای چنين کاری ضروری است.

ادامه مطلب ...
 
زنان و سرگرمي
خواندنیها
چهارشنبه, 21 شهریور 1386 10:53

برخورد و نگاه زنان در ایران به موضوع سرگرمی در اوقات فراغتشان متفاوت است. گروهی از آنها سرگرمی را نمی شناسند و درباره اش فکر هم نکرده اند. آنها علت عدم توجه خود به این موضوع را بیشتر مشغله ها و گرفتاری های فراوان زندگی و مشکلات اقتصادی ذکر می کنند.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar