آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 7781236
بازديدکنندگان : 6161887

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقاله های ارسالی

مقالات شما

فقر
اعلاميه حقوق بشر و ...
تأثير گذاري بر انديشه و كنش فردي از طريق گروههاي كوچك
آب در كوزه و ما تشنه لبان مي گرديم
نگاهي ساده به مسائل ايران
قانون و قانونمندي
عامل نظام گسيختگي ياعامل پيشرفت و تكامل؟
محله فقير نشين
به توسعه چگونه مي نگريم ؟
گنه کرددربلخ آهنگری
عشاق خياباني
درجستجوي هويت
به جرم جواني
وسائل ارتباط جمعي
تاریخ عزیز، ما رابه کجا می بری؟
اتاق گفتگو
نگاهی کوتاه به وضعیت کنونی قشر جوان ایرانی در روزگار ما
رقص نور در آئينه ء وجود
فقروتنگدستي
فقر و پيامدهاي آن
مهريه هنگفت وخانه تهي
مرگ بار تر از بم
در حاشیه انتخابات
یلدا و والنتاين
آيا نجابت قالب خاصي دارد يا اينكه من وتو براي آن قالبي ايجاد كرده ايم؟
نگاهي به انتخابات
رستم واسفندیارقرن بیست ویکم
پول سرنوشت ساز است !
فقراامانت منند
سرگشتگي
اچ آی وی مثبت هاسلام
بی عشق جهان مرده است
احیای ایران عزیزم
احیای ايران
ازتنبیه تاتغییر
سرگذشت دودانه
ثروتمندبودن
ايجادروابط اجتماعي مناسب
روسپيگري
دانه ي خردل
حرف دهنتو بفهم
همجنسگرايي ازنظرگاه تعاليم بهائي
دردي جانكاه
شايعه وتئوري توطئه
گردن بي طمع
من به عنوان يك جوان چه كاري براي اطرافيانم كردم؟
ياشانس ويااقبال(قسمت دوم)
ظهور و سقوط امپراتوري هاي ميليارد دلاري
يك سبد گل
گوش كن وتفكرنماكه چه سان بايدزيست

مطالب خواندنی از منابع دیگر

مقالات شما

مقالات شما
فقر و پيامدهاي آن چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط هدايت   
چهارشنبه, 08 آذر 1385 09:59

فقر عبارتست از ناتواني دربر آورده ساختن نيازهاي انساني، ياعدم برخورداري از حداقل امكانات معاش، يا ناتواني انسان در تامين حد كافي نيازمندي هاي بنيادي خود به منظوررسيدن به يك زندگي آبرومند و شايسته به عنوان شرط لازم براي رسيدن به كمال.

ادامه مطلب ...
 
فقروتنگدستي چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط سرود   
چهارشنبه, 10 آبان 1385 20:58

خاطرم هست چند روز پيش پشت چراغ قرمز در يكي از چهار راه هاي شهر ايستاده بودم . بي خيال از همه جا و همه كس،  ناگهان كودكي توجهم را به خود جلب نمود . لباسي بسيار كهنه و كثيف به تن داشت با صورتي كه از كثيفي به سياهي مي زد.در اين حين دانه هاي برنج را در دستانش ديدم كه با اشتياق مشغول خوردن آنها بود.اين صخنه مرا بسيار متاثر نمود و دوباره به من ياد آوري كرد كه فاصله طبقاتي در جهان بيداد  مي كند. از يك سو نو جوانان مرفهي را مي بينيم كه بدليل فزوني امكانات اقدام به خود كشي مي نمايند و از سوي ديگر همتايان فقيرشان را مي بينيم كه از گرسنگي جان مي دهند. عزيزان بيائيداندكي تامل نماييم . چرا در اين جهان پهناور كه حتي در طبيعتش هم تعادل بر قرار است ، در جامعه انساني - كه به قولي اشرف مخلوقات خوانده مي شود - اينچنين صحنه هايي را شاهديم كه همه حاكي از عدم وجود تعادل است ؟ درمان اين درد چيست ؟ شايد اگر ثروتمنداني كه بخاطر زيادت ثروت مورد سوء قصد قرارمي گيرند ، قدري از ثروتشان را در راه خير مصرف مي كردند،  اينچنين نمي شد ؛ شايد اگر افراد به قدر زحمتي كه مي كشند مزد دريافت مي نمودند،  اينچنين نمي شد ؛ شايد اگر وجدان كاري نا ديده انگاشته نمي شد، اينچنين نمي شد و هزاران شايد ديگر ...

ادامه مطلب ...
 
رقص نور در آئينه ء وجود چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط ندا   
چهارشنبه, 10 آبان 1385 20:24

اطرافِ ما انسانها موجوداتِ بسياري وجود دارند. هر چند اشياء،گياهان و حيوانات هر كدام دارايِ نوعِ خاصي از زندگي هستند؛ اما در حياتِ همهءآنها يك نقطه مشترك ديده مي شود. چنانچه مشاهده ميكنيم زندگيِ شمعي كه در مدتِ حياتش، روشني بخشِ بزمِ دوستان بوده و يا پيچكي كه بدور تنه اي عريان ماهرانه جامهء سبز پيچيده و حتي شيري كه در مدتِ زندگانيش صدها حيوان را دريده؛ همه در يك چيز مشتركند وآن اينست كه حياتِ همهء آنها صرفنظر از كيفيت و كميتِ آن با مرگ خاتمه مي يابد. اما هيچكدام ازاين ها پس از مرگ به سبب نوع رفتار يا عملكرد خود نه تشويق و تحسين مي شوند و نه توبيخ و تنبيه. شايد اين امر در نظرِ اول، نوعي بي عدالتي محسوب شود؛ ولي درحقيقت، منتهاي عدالت است.زيرا هيچيك از اين موجودات، دارايِ عقل، انديشه، اختيار و اراده نبوده و جز آنچه انجام داده اند؛ نميتوانسته اند انجام دهند. در حاليكه انسان، دارايِ ابعاد پيچيده تر وبسيار متفاوت تر از ساير مخلوقات بوده ، بالطبع حيات او نيز پرمعناتر و متعالي تر از ديگر موجودات مي باشد. اما براستي رمز بقا و حيات انسان در چيست؟

ادامه مطلب ...
 
نگاهی کوتاه به وضعیت کنونی قشر جوان ایرانی در روزگار ما چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط پویا   
چهارشنبه, 10 آبان 1385 20:20

اندیشه نگارش مقاله ای با این موضوع هنگامی در من ریشه گرفت که بر حسب تصادف و تنها به منظور کسب پاره ای از اطلاعات تصمیم گرفتم تا به دنبال یافتن لینک ها و مطالبی مناسب ترکیب " وضع کنونی جوانان ایرانی " را به جستجو گذارم و بدین سان شاید بتوانم به موضوعات و مطالب جالبی برخورد کنم .

ادامه مطلب ...
 
اتاق گفتگو چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط سمانه   
چهارشنبه, 10 آبان 1385 20:01
داشتيم از مدرسه برميگشتيم كه ندا گفت: ميگم سميرا راستي ديروز بعد از ظهر رفتم تو اينترنت با يكي چت كردم؛ يه دختره از كانادا كلي سايت جالب به من معرفي كرد. نميدوني چقدر جالب بود. اون روز تا دم در خونه برام تعريف كرد كه اينطوري شد و اين كار هارو كرديم.
ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 بعدي > پايان >>

صفحه 17 از 20

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar