آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 7340357
بازديدکنندگان : 5755742

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقالات شما
خودشناسی چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 03 اسفند 1385 04:31

يكي ازمشكلات نسل جوان اين است كه هنوزبه شناخت كلي ازخود واستعدادها واهداف خود نرسيده اند؛ امادراين جا اين سوال مطرح مي گردد كه خودشناسي يعني چه؟ منظور از خودشناسي آگاهي داشتن ازويژگي هاي شخصيتي خود مي باشد، واين امر به افراد كمك مي كند تاواكنش مناسبي دربرخورد بامشكلات ازخودنشان دهند، ونقش خود را درجامعه به بهترين وجه ايفا نمايند.

ادامه مطلب ...
 
تحصیل،ناهنجاری ها، اضطراب چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 20 بهمن 1385 01:25

" مامان جان! هول نكن؛ از اين 17 سالي كه برايم زحمت كشيدي، ممنونم . خيلي دلم مي خواست جبران كنم، امّا چه كنم كه نتوانستم... "

اينها جملاتي از وصيتنامه ء روميناي 17 ساله است كه پس از گرفتن كارنامهء سال سوم دبيرستانش خود را به دار آويخت. گرچه نمرهء حسابانش 7 بود، ولي استعداد موسيقي خوبي داشت كه تازه داشت شكوفا مي شد .او پيانو مي زد، كاري كه خيلي از معدل بيستي ها حسرتش را مي خورند. به راستي چه عاملي باعث شد رومينا اين استعداد ارزشمندرا نا ديده بگيرد و فكر كند براي جبران كردن زحمات مادرش بايد در درس حسابان نمرهء خوبي بگيرد؟

ادامه مطلب ...
 
تفكروچالش هاي آن چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 21 دی 1385 10:54

بزرگ ترين انقلاب دركجا اتفاق افتاده است؟ فجيع ترين جنايت دركدام محل به وقوع پيوسته است ؟ وحشتناك ترين جنگ درچه محلي روي داده است؟ بهترين اختراع دركجارخ به دست آمده است؟ عظيم ترين اكنشاف دركجا حاصل شده است؟.....                 

ادامه مطلب ...
 
ادبیات علم است یا هنر؟ چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 10 آبان 1385 21:13

هنر در اصل همانند مترادفش فیزیک هنر،  مرهون پیشرفت تدریجی بشر بوده است. امروزه پیشروترین نوع بیان،  خلاقیت انسان است. تعریف هنر همان اندازه سخت است که ارزش گزاری آن، با این فرض که هر شخص هنرمندی پارامترها و قواعدی را انتخاب می کند که کار او را هدایت می نمايد.  هنوز می توان گفت که هنر فرآیند محصول انتخاب یک محیط، یک دسته از قواعد برای استفاده در آن محیط، و یک سری از ارزشهایی که تعیین می کنند که چه چیزی مستحق بیان از طریق آن محیط است، می باشدو برای رساندن یک باور، یک ایده، یک شور، یا یک احساس در موثرترین حالت ممکن برای آن محیط.
نظريات برای اینکه چه چیزی را می توان یا نمی توان هنر نامید، متفاوت است؛ برای مثال، آیا کسی می تواند هنر بیافریند اگر خلق آن برای هنر انشاء نشده باشد؟ آیا هنر همیشه یک شکل از بیان فردی است؟ آیا یک کار هنری تنها موقعی هنر محسوب است که کامل باشد؟

ادامه مطلب ...
 
شيريني علم وتلخي تحصيل چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 05 آبان 1384 20:34

در جامعه اي كه ما امروزه در آن زندگي مي كنيم ، فرهنگي حاكم است كه باعث مي شود جوانان از امور مهمي همچون تحصيل غافل بمانند و به مسائل حاشيه اي روي بياورند، زيرا شرايط موجود در جامعه، جوانان را به اين سمت سوق مي دهد .

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدي > پايان >>

صفحه 2 از 3

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar