آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 7015316
بازديدکنندگان : 5446444

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقاله های ارسالی

مقالات شما

لزوم وجود اديان
در اصطلاحاتي كه به كار مي بريم دقت كنيم
دروغ فتنه انگيز
پرتو اميد
جواهر وجود انسان
درد دل
ارزش زندگي و جنگ
قاچاقچي بيداردل
حيات نسل جوان ازديدگاه اخلاقي
چرا نماز می خوانیم؟
دین و علم
علم حقيقي
شاه کلید موفقیت
تجمل : راحتی یا اسارت؟
کدام مهمترین بود؟
نظري به توافق علم و دين
علم به تنهايي؟
یک اتفاق ساده
آسمانهانشانه ی بزرگی من است...
محبت
اکسیر
وحدت ادیان، امّا چگونه ؟
آیا علم می تواند خلاء روحانی ما را پر کند ؟
آمال
مهرجانان
نور رو پيدا كرديد؟
شيك بپوشيم اما....
دین و دنیای جدید
آرسنال 6- لیورپول3
شهرخالي است زعشاق
توانسانی یاشیطان؟
شعرفاصله
دین گریزی
درزيرآفتاب
خودتان بخوانید
به نام دوست دارانسان ها
سياست و پرسشهاي يك جوان-2
مهرانورازآن کشوردرخشید
نهایت ظلمت وبدایت نور
ردپا
همچون خدا
زندگی شیرین است
پائیز
ازکجاآمده ام ، آمدنم بهرچه بود؟
یگانه پرستی در دیانت بهایی
گفتگويي باخودم درايام صيام
راه حقیقت
رازونياز
قانون سوم نيوتن يامسيح؟
عشق آفرينان لحظه ها

مطالب خواندنی از منابع دیگر

مقالات شما

مقالات شما
راه حقیقت چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 19 شهریور 1386 12:37

به نام هستی بخش عشق

سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد                    آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

گوهری کز صدف کون و مکان بیرون برد                  طلب از گمشدگان لب دریا می کرد

گاهی اوقات ما فکر می کنیم که حقیقت الهی چیزی بزرگ و دست نیافتنی است و باید در آسمان ها آن را جست و جو کرد ولی باید دانست حقیقت به گونه ای در این جهان حلول نموده که به ما بسیار نزدیک است ولی از آن غافلیم و اندک توجهی به آن نمی کنیم. حقیقت را می توان در کشور ایران در شهر شیراز، تهران، تبریز، از آنان که حقیقت را یافته اند، جستجو کرد. ولی آیا به راستی این کار را می کنیم یا مشغله ی زندگی به گونه ای ما را گرفتار کرده که دگر توجهی به آن نمی کنیم.

 

ادامه مطلب ...
 
خورشیدرحمت چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 30 مرداد 1386 12:28

خورشيد رحمت بتاب و  كوه يخ جهالت را آب كن و با آب كردن آن، چشمه ها را روان كن تا گياهان، جان تازه گرفته و از نو روئيدن را آغاز كنند.

بتاب تا از گرماي تو تمام جهان ،كون و مكان گرم شوند و حيات جديد يابند . سرماي جدايي را براي هميشه از بين ببر تا تمام اهل عالم به دور هم جمع شوند و نداي صلح سر دهند . آنها را بقدري گرم كن تا دست در دست هم گذاشته و تمام سردي ها را بدست فراموشي بسپارند، سردي كه باعث نابودي بشر است .

 بتاب و تمام دنيا را روشن كن تا در همه ی راهها روشنی باشد و مردم عالم با دانايي و بدون تعصب، اوهام و خرافات راه خود را انتخاب كنند .

ادامه مطلب ...
 
آسمانهانشانه ی بزرگی من است... چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 23 مرداد 1386 11:55

آسمان هانشانه ی بزرگی من است به دیده ی پاکیزه درآنهابنگرید

خواب از چشمانم فراری شده بود. از جایم بلند شده نشتم. دستها یم را به عقب تکیه داده و به آسمان بالای سرم خیره شدم. ستاره ها را با همه زیبایی هایشان دوست داشتم. زمانی را یاد دارم که افسوس می خوردم چرا با اشکال فلکی آشنایی ندارم؟ چرا نمی توانم مرز میان ستارگان را بیابم؟ مرزی را که انسان ها برای راحتی کار خود کشیده و اشکال فلکی نامیده بودند. مثل خوشه پروین ,شکارچی ,دب اکبر ,دب اصغر و .... اما امروز زمانی که به آسمان نگریستم دانستم که این پهنای بیکران بدون همین مرزها زیباست و تمام قشنگی آن به یکدست بودن آن است. آیا درست است آن را خط خطی کنیم؟

ادامه مطلب ...
 
آيات پنهان چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 18 مرداد 1386 03:06

سالهاست از حکومت آنانی که از دین و آئین سخن میرانند ، بر این سرزمین ، میگذرد . سالهاست مردم سرزمین من چندین بار در روز؛ آیات قرآن را از گلدسته های مساجد گرفته تا رادیو و تلویزیون میشنوند و این آیات شریف بنا بر هر شرایطی ؛ چه عزا و چه عید ؛ مرتباً و منظماً در گوشهایمان طنین انداز است .

ادامه مطلب ...
 
انديشه در مورد ازادي چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 18 مرداد 1386 02:59

هدف نهايي هر انساني در زندگي اين است كه آزاد باشد. ما آفريده شده‌ايم تا، با استفاده از توانايي استدلال و تفكّر، حقّ انتخاب داشته باشيم. "آزادي" در امر بهائي چيست؟

در تجربهء شخصي‌ام كه سعي مي‌كردم مفهوم آزادي در امر بهائي را بفهمم، به اين نتيجه رسيدم كه لذّات كوچك در زندگي من عبارت از آزادي نيست. اين آزادي‌اي نيست كه حضرت بهاءالله بشارتش را داده‌اند.

شروع كردم به تجزيه و تحليل خواسته‌ها و آرزوهايم. متوجّه شدم آنچه كه تصوّر مي‌كردم براي من شادي و خوشبختي به ارمغان مي‌آورد – مانند خانه‌اي با تمام اثاثيه يا اتومبيلي نو – فقط لذّات زودگذري هستند كه دير نمي‌پايند بخصوص اگر بنا به دلايل خودخواهانه در طلبشان بوده باشم. البتـّه اين بيداري سبب شد شعلهء نياز به يافتن حقيقت در من روشن شود.

ادامه مطلب ...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 8 از 19

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar