شنبه آغاز انرژي و حركت چاپ
چهارشنبه, 13 تیر 1386 10:20
تعداد بازدید :5057

شاید بیشتر اوقات با خودمان فکر کرده ایم که چرا بعضی خواسته های ما اجابت نمیشود در حالیکه اغلب شاهدیم که بعضی نفوس بدون کوچکترین زحمتی و یا حرکت سازنده ایبه ثروت و خواسته های کوچک و بزرگ دست می یابند ؟!و یا حتی زندگی خیلی یکنواخت وکسالت بار شده و هر سو که می نگریم ، تکرار موضوعات چراغ ذهنمان را خاموش کرده واندیشه قدرت وسرافرازی از فکرمان رخت بربسته . ویا توان و قدرت اراده از ما سلب شدهو نمی توانیم حتی کوچکترین امور خود را به سادگی انجام دهیم ! و یا وقتی که قدم اولموفقیت را با سربلندی طی می کنیم موج مشکلات و گره های غیر قابل حل بر سر راهمان قدعلم می کند و حتی دردهای جدیدی که انتظار وقوعش را نداشتیم به وقوع می پیوندد . امادر جواب باید گفت که همه چیز به خودمان بستگی دارد ، ونه یک عامل خارجی . نوعتفکراتمان زیر بنای اتفاقات خارجی است . می گویید نه، امتحان کنید .  کلمات منفی بهکار نبرید ، با کسانی که در ارتباط هستید شاخه گلی تقدیم کنید و این عادت را بهصورت هفتگی   در محل کار و یا خانه و حتی همسر و فرزندان و یا دوستان به کار بندید . ویا حتی بدون تقدیم آن به کسی ، آن را روی میز محل کار و یا آشپزخانه و یا اتاقشخصی و پذیرایی بگذاریم . یک هدیه غیر منتظره به فردی که می شناسیم و یا شناختینداریم بدهیم و یا با جمله ای محبت آمیز به دوست یا هر  فرد دیگری نیروی مضاعف بهوی بخشیم .نیت سوء نفوس را با دعای خیر بدرقه کنیم و هر صبح وشام به عمل خود ونتیجه آن واقف و آگاه باشیم. آن وقت است که باید منتظر اعجاز بمانیم و و موج دریایخوشبختی را در وجودمان به نظاره بنشینیم.

حضرت بهاءالله می فرمایند : " کرم حق لا یحصی و فضلش بی منتهی ، ابداً تعطیل درفیض فیاض نبوده و نیست ، حوائج کل را اجابت فرمودهو خواهد فرمود ، اینکه در بعضیاحیان تاخیر شده لاجل مصلحت آن نفس بوده ، البته به احسن از آنچه خواسته فائز شود . ولکن برای نفوسیکه فی الحقیقة به رضایش متمسکند مقامی دیگر مقدر است ، طوبی لهم ثمطوبی لهم . "

افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
IRANDOOST |1386-5-3 16:21:48

مقبل عزيز مرحبا به اين همه عشق و ايمان . اگر
انسان در شروع هر روز زندگي خود اين موارد را
در نظر داشته باشد هم خودش و هم اطرافيانش در
سعادت و خوشبختي خواهند زيست . هنگامي كه با
تفكر مثبت و با عشق با ديگران رفتار مي كنيم
راحت تر با ديگران ارتباط برقرار مي كنيم .
همواره موفق و پاينده باشي و از اين عشق
سرشارت به ديگران ببخشي .

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."