آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 6946706
بازديدکنندگان : 5382674

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقالات شما
"به کجا چنین شتابان؟؟؟" چاپ پست الكترونيكي
شنبه, 16 دی 1385 11:36

می گویند روزی لوئی شانزدهم گفت:"بعد از من هرچه بادا، خوش باد"

واطرافيانش نیز اورا به خاطر این طرزفکر ستودند.

چقدر خوبست همه چیز برای من مهیا باشد و همه کارها بر وفق مراد من گردد.همه در خدمت من باشند و به خاطر راحت و آسایش من، راحتی و آسایش خودشان را فدا کنند. همه امور عالم تا جایی اهمیت دارند که به خوشی وآسایش من ختم شودو بقیه اصلا اهمیت و ارزشی ندارند.

ادامه مطلب ...
 
به آنانی که از مانند همه زیستن گریزانند چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 12 دی 1385 04:05

چند خط به آنانی که از مانند همه زیستن گریزانند

انسانها اهداف مختلفی را در زندگی ها شان دنبال می کنند که مطابق علایق و استعداد های آن ها متفاوت هستند . اما یک نکته میان تمام این هدف ها مشترک است و آن اینکه همه آنها گویای تعبیراتی هستند که اشخاص از موفقیت در ذهن خود دارند . به عبارت دیگر اهداف مختلف انسان ها همان تصاویری هستند که آنها از موفقیت در فکر خویش می پرورانند . بر این اساس موفق شدن هدف نهایی تمام انسان ها در زندگی است و تصمیمات انسان در زندگی تا حد زیادی تابع این هدف نهایی آن ها است . با قبول این مسئله در این مقاله می خواهم تا از آنچه که تا کنون درباره موفقیت و راههای رسیدن به آن می دانم کمک گرفته و چند سطری را در پاسخ به سوال پیچیده چگونه موفق شویم ؟ بنویسم . طبیعی است که اطلاعات یک جوان تازه به دوران رسیده چندان هم جامع و کامل نیست؛ اما چیزی که هست خواندن همین اطلاعات دست و پا شکسته هم خالی از لطف نیست .  

ادامه مطلب ...
 
آياورزش اتحادآفرين است؟ چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 30 آذر 1385 11:28

آيا مي دونين اولين بار كه باشگاهي كه يك فوتباليست خارجي رو استخدام كرد ، كي بود؟ من كه نمي دونم؛ ولي هر وقت بوده، مهم نيست؛ مهم اينه كه اين كار خوب انجام شده. مي دونيد چرا؟!چون با اين كار فوتبال به عاملي براي نزديكي و اختلاط فرهنگ ها تبديل شد. مجسم كنيد الآن تيم هايي توي دنيا هستن كه بازيكوناشون از كشورها، فرهنگ ها، اديان، مذاهب، نژادها و زبان هاي مختلفن. سياه و سرخ و زرد و سفيد، استراليايي و اروپايي و آسيايي و امريكايي و افريقايي ، فارسي زبان و عربي و اسپانيايي و انگليسي زبان و غيره، مسلمان و بودايي و مسيحي و غيره و حتي كساني كه به ديني هم اعتقاد ندارن، و خلاصه رنگ و وارنگ فارغ از اين همه تنوع و گوناگوني، در كنار هم بازي مي كنن؛ با هم گل مي زنن و همديگر رو بغل مي كنن و هورا مي كشن و با هم عكس مي گيرن و سفر مي رن، و وقتي هم كه مي بازن با هم ناراحت مي شن و گريه مي كنن! وقتي مي بينم اتوئوي سياه گل مي زنه و رونالدينيو و دكو و بقيه مي ريزن سرش و بغلش مي كنن و بوسش مي كنن، خيلي خوشم مي ياد! از عظمت و شكوه پيوستگي هوادارا هم كه نگو، چون اگه بخوايم رنگارنگي و تنوع ديني و فرهنگي و نژادي و زباني اونارو هم مجسم كنيم، چندين برابر تنوع موجود در تيم هاي محبوبشونه!

ادامه مطلب ...
 
آتش نشان چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 30 آذر 1385 11:15

 ساختمان 8 طبقه ای آتش گرفته است .اهل ساختمان هراسان و با دست پاچگی به اینور و آنور می روند .همه سعی دارند خودشان را از مهلکه نجات دهند.هرکه سریعتر خود را به بیرون ساختمان برساند ،احتمال زنده ماندنش بیشتر است. شعله های آتش هر هشت طبقه را فرا گرفته. برخی از ساکنین که به خود مسلط تر هستند به فکر بستن شیرهای آب و گاز افتادند؛ ولی فرصت انجام این کار نیست. باید سریعا خود و خانواده شان را از محل دور سازند. نهایت موفقیت ایشان تنها در آن است که خودشان را از محل حادثه دور کنند.

ادامه مطلب ...
 
مشكلات وقت وبرنامه ريزي چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 07 آذر 1385 20:29
مقدمه:

اين پديده، عمري به درازاي تاريخ خلقت دارد. چون ازروزي كه بشر قدم درغارهاي سنگي گذاشت وبراي فرارازحوادث آن روزگار، فرار ازحملات حيوانات درنده وگوشتخوار، يارهايي ازگرماي تابستان وسرماي زمستان به غارهاپناه برد تابه امروز هم چنان وجود داشته است؛ گاهي سازنده وكارآمدوزماني ديگر مخرب وناسازگار؛  جرياني كه بي هيچ ترديد تافرداوفرداهاي بسيارديگر هم دربرابراقوام وملت هاي بي شمار،  عرض اندام خواهد كرد.

ادامه مطلب ...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 بعدي > پايان >>

صفحه 6 از 7

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar