آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 6077368
بازديدکنندگان : 4638260

عضویت در خبرنامه

مقالات شما
آسايش دراين گيتي چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 13 خرداد 1387 23:22

به نظر شما چه زمان آسایش برای همه مردم فراهم می شود؟

دوستی می گفت: "به نظر من آدم باید 40 سال اول زندگی را حسابی کار کند و زحمت بکشد تا بقیه عمر در آسایش زندگی کند." دوست دیگری می گفت: "انسان نباید غصه هیچ چیز را بخورد و تا می تواند از این چند روز حیات لذت ببرد." امروزه وسایل این نوع راحتی نیز بسیار فراهم است. در واقع هدف علم فراهم نمودن اسباب راحتی و آسان نمودن زندگی برای انسان هاست.صنایع اتومبیل سازی، ساختمان، مبل و صندلی، تحقیقات پزشکی، علوم ارتباطات و . . . همه و همه در فکر راه های جدیدی هستند تا راحتی را بیشتر و بیشتر به مردم هدیه کنند.

ادامه مطلب ...
 
پرگاري به ابعاد دنيا چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 27 آذر 1386 04:52

پرگاری ذهنی بردارید و نوک آن را در منزل خود قرار دهید وبعدهانه ي پرگاررابه اندازه ي مسافت روی زمین باز کنید، بعد دایره ای رسم کنید، همه ي انسانهائی که در این دایره هستند بخشی از اعضای خانواده شما محسوب می گردند.

ادامه مطلب ...
 
نامه اي براي نسل هاي آينده چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 21 آبان 1386 23:51

نامه‌اي به نسلهاي آينده، به مردمي كه 500 قرن ديگر در سرزمين ايران زندگي مي‌كنند. 500 قرن زمان زيادي است. ما هيچ نشانه و تصوري از مردم 500 قرن قبل از خودمان نداريم. اما اميدوارم براي شما كاويدن گذشته‌ها آسان‌تر از امروز باشد، چرا كه زندگي شما بسيار متفاوت از زندگي ماست. شايد براي شما ايران يك كشور نباشد. نمي‌دانم اصلا تصوري از ملت داريد يا نه، اما احتمالا ايران بيشتر براي شما يك مكان است، يك فرهنگ، يك قوم يكپارچه كه يكي از بي‌شمار عناصر تمدن شما را تشكيل مي‌دهد و شايد نتوانيد تصور كنيد چقدر اختلاف و تنوع در درون آن وجود داشته. شايد هم(اميدوارم) براي شما تفاوتي ميان يكپارچگي و تنوع وجود نداشته‌باشد. اما يك چيز را مطمئنم و آن اينكه نام ايران براي شما به هيچوجه بيگانه نيست. شما در تاريخ خوانده‌ايد و مي‌دانيد كه در نيمه‌هاي قرن 19 مسيحي در ايران خدا با بندگانش سخن گفت و بهاء خودش را به آنها نشان داد و جرياني را آغاز كرد كه قرار بود به بناي تمدني جديد منجر شود؛ تمدني جهاني كه حاصل تلاش همه مردم دنيا و جلوه‌گاه وحدت نوع انسان است.

ادامه مطلب ...
 
لالایی آخر چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط سپیدار   
چهارشنبه, 04 مهر 1386 02:03

 به مناسبت 16دیماه روز جهانی یتیمان جنگ

شب تاریک ترین لحظاتش را بر مردم زخمی می پاشید و کسی به طلوع سحر امیدوار نبود. مادر سمیره زیر لب برایش لالایی می خواند. این لالایی همیشه خواب های خوشی را برای او به ارمغان آورده بود.

لالالالا گل مینا                       بخواب آروم گل بابا
بابا رفته، سفر کرده              الهی زودی برگرده
ادامه مطلب ...
 
جهان به کجا می رود؟ چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 30 شهریور 1386 19:04
در حال تماشای تلویزیون بودم و مدام کانال ها را عوض می کردم. شبکه ای از کشتار مردم در عراق صحبت می کرد، دیگری بحران کم آبی و گرسنگی مردم را مطرح می نمود، یکی آسیب های جبران ناپذیر مواد مخدر و تاثیرات آن بر اجتماع را بر می شمرد و . . .
ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 بعدي > پايان >>

صفحه 4 از 7

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar