آمار سایت

مندرجات : 733
تعداد نمایش مندرجات : 6069307
بازديدکنندگان : 4632584

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
تصويب قطعنامه عليه ايران در پارلمان اروپا چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 08 آذر 1385 10:23

19:52 گرينويچ - پنج شنبه 16 نوامبر 2006 - 25 آبان 1385

پارلمان اروپا طی نشست روز پنجشنبه (شانزدهم نوامبر) خود به بررسی وضعيت حقوق بشر در ايران پرداخت و با تصويب قطعنامه ای دولت ايران را به نقض حقوق بشر متهم کرده، از کميسيون اروپا خواست برای بهبود وضعيت حقوق بشر در ايران اقداماتی اتخاذ کند.

ادامه مطلب ...
 
'کشورهای توسعه نيافته از فرآيند جهانی سازی بهره ای نبرد چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 30 آبان 1385 20:16
19:27 گرينويچ - پنج شنبه 27 مه 2004 -  ايموژن فوکس - گزارشگر بی بی سی

گزارش سازمان ملل متحد درباره کشورهايی که کمترين توسعه را داشته اند می گويد که اينها چنان که شايسته است از فرآيند جهانی سازی بهره نبرده اند.

اين گزارش که توسط کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد تهيه شده است نتيجه گيری کرد که هرچند نشانه های دلگرم کننده ای از رشد اقتصادی در کشورهای فقيرتر جهان به چشم می خورد، اما جمعيت اين کشورها هنوز فوايد آن را لمس نکرده اند.

ادامه مطلب ...
 
آيا کثرت گرايی فرهنگی از نفس افتاده است؟ چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 17 آبان 1385 13:07

پنج شنبه 14 ژوئيه 2005 - راجر هاردی - تحليگر مسائل اسلامی در بی بی سی

راديکال شدن شماری از اعضای جوانتر جامعه يک و نيم ميليون نفری مسلمانان بريتانيا غالبا به بحث های داغی دامن زده است.
ادامه مطلب ...
 
ایران در رتبه 99 شاخص های توسعه انسانی سازمان ملل چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 17 آبان 1385 12:44
پنج شنبه 31 اوت 2006 - 09 شهریور 1385
در گزارش سالانه " شاخص های توسعه انسانی" جهان که از سوی برنامه توسعه سازمان ملل متحد منتشر می شود ایران رتبه 99 را به دست آورده است.
ادامه مطلب ...
 
وبلاگ نوشتن از تهران تا تل‌آویو چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 16 آبان 1385 16:39

تصورات کليشه ای ايرانيان و اسرائيلی ها از يکديگر - به مناسبت هفته ايران در بی بی سی

با توجه به مطرح شدن هر چه بيشتر اخبار مربوط به ايران در رسانه های بين المللی، سرويس جهانی بی بی سی اين هفته را "هفته ايران" اعلام کرده که طی آن به پخش گزارش ها و تحليل هايی در مورد ايران و همچنين ديدگاه های ايرانيان می پردازد.

در اين گزارش ها تلاش بر اين است که تصويری از جنبه های گوناگون زندگی اجتماعی - سياسی از زبان خود ايرانيان و همچنين از زبان تحليلگران ارائه شود.

مطلبی که در زير می خوانيد نوشته حسین درخشان یک فعال اینترنتی ۳۱ ساله است که در شهر تورنتو در کانادا زندگی می‌کند. او درباره ‌اولین سفرش به اسراییل و مشاهداتش از این سفر می‌نویسد.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدي > پايان >>

صفحه 2 از 4

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کتربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar