باز هم طلاق چاپ
پنجشنبه, 18 مرداد 1386 03:03
تعداد بازدید :4847

ايران گفت : 20 درصد ازداوج هارئيس انجمن ممدكاري اجتماعي  در تهران به طلاق مي انجامد و ميانگين سن ازدواج بين 27 تا 29 است 

به همين علت توجه و رسيدگي به خواسته هاي اين قشر با حضور مددكاران اجتماعي ضرورت جامعه ي امروز است . محمد زاهدي اصل در ميز گرد مددكاري اجتماعي كه به مناسبت 13 رجب ، روز مددكار در محل خبرگزاري فارس برگزار شد افزد : مددكاران اجتماعي از سالهاي گذشته پيش بيني مي كردند كه دهه ي 80 در ايران دهه ي بحران است و الان اين بحران ها به مرحله ي ظهور رسيده ، جمعيتي كه در سال هاي 60 تا 65 در كشور توليد شدند اكنون به سن جواني رسيده اند . وي افزود : در آن زمان به هر دليلي دولت افزايش جمعيت را تشويق مي كرد و به عنوان مثال به خانواده هايي كه 7 فرزند داشتند زمين مجاني مي داد اما نتيجه ي اين سياست گذاري اين شد كه نرخ رسمي رشد جمعيت به 9/3 درصد رسيد و اكنون با بيكاري بالاي جامعه مواجهيم . زاهدي اصل اضافه كرد: جمعيت انبوهي اكنون از ما ازدواج ، شغل و تفريح مي خواهند و ما توانايي پاسخ به آن را نداريم ، ما نمي توانيم با نيروي جبر و پليس اين خواسته ها را بخوابانيم و حاصل اين برخورد ها اين شده است كه اكنون در مقابل هر 5 ازدواج يكي به طلاق مي انجامد يعني 20 درصد ازدواجها به طلاق ختم مي شود .

 

افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
رضا |1386-6-2 05:37:54
جالب بود

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."